سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی استان قزوین برای ارایه خدمات به مسافران در فصل زمستان - نمایش محتوایی خبر

 

 

آمادگی استان قزوین برای ارایه خدمات به مسافران در فصل زمستان

آمادگی استان قزوین برای ارایه خدمات به مسافران در فصل زمستان

آمادگی استان قزوین برای ارایه خدمات به مسافران در فصل زمستان

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: این استان آماده ارایه خدمات جاده ای به مسافران و گردشگران در فصل زمستان است.
منوچهر حبیبی روز دوشنبه در رزمایش طرح زمستانی دستگاهها و سازمان های امداد و نجات استان قزوین، افزود: این استان به لحاظ ارایه خدمات جاده ای همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده تا جایی که ارایه هر نوع کارکرد و خدمات آن تاثیرات ملی برجای گذاشته است.
وی ادامه داد: کوچکترین گره در امر خدمات رسانی در حوزه جغرافیایی استان قزوین بخش اعظمی از کشور را با مشکل مواجه می سازد و از این رو اهمیت کار دستگاههای امدادی و خدمات رسان استان، به خصوص در بخش جاده ای از وضعیت ویژه ای برخوردار بوده و خواهد بود.
حبیبی در ادامه با اشاره به بحران جاده ای 15 آذر ماه گذشته که منجر به مسدود شدن آزادراهها و جاده های اصلی این استان به مدت دو روز شد، گفت: حضور دستگاههای امداد و نجات در این حادثه که توانست بیش از 10 هزار مسافر را اسکان داده و به پنج هزار خودرو گرفتار در برف امداد رسانی نماید، برگ افتخار دیگری بر خدمات آنان بود.
در ادامه این مراسم مدیر راهداری استان قزوین اظهار کرد: در طرح زمستانی امسال 40 تیم راهداری به همراه 300 نیروی راهدار و 250 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در طول تمامی راههای ارتباطی این استان حضوری فعال خواهند داشت.
جواد حق لطفی ادامه داد: این در حالی است که عوامل راهداری از 45 روز گذشته در سطح راههای اصلی و گردنه های استان استقرار داشته تا جایی که در برخی از نقاط اقدام به اجرای عملیات برف روبی تا هشت مرتبه نموده اند.
وی به فضای همدلی و مشارکت در بین دستگاه های امداد و نجات این استان اشاره کرد و یادآور شد: با وجود چنین فضایی بدون شک می توان وقوع هر بحران و پدیده خاصی را در استان مدیریت کرد و بهترین خدمات را به هموطنان خود ارایه نمود.
طرح زمستانی پلیس راه و دستگاه های امداد و نجات استان قزوین از 23 آذر ماه تا 23 اسفند ماه سال جاری در سطح تمامی راههای ارتباطی استان از امروز آغاز شد.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.