سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی - نمایش محتوایی خبر

 

 

جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی


جابجایی 2 میلیون و 400 هزار نفر مسافر و 4 میلیون 400 هزار تن بار از شبکه حمل و نقل استان قزوین
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان قزوین با تاکید بر امتیازات منحصر به فرد این استان برای تعریف پروژه های ملی و بزرگ مقیاس گفت: قزوین جذابیت و کشش لازم جهت جذب سرمایه گزاران بخش خصوصی را دارد.
 امیر امینی در جلسه ی شورای برنامه ریزی و توسعه ی استان که با حضور استاندار، رییس و اعضای کمیسیون عمران مجلس و معاونین وزیر راه و شهرسازی برگزار شد گفت: استان قزوین با قرار گرفتن در شاهراه عبور از موقعیت ویژه ای در حوزه حمل و نقل برخوردار است.
وی افزود: با استفاده از راههای استان قزوین در 7 ماه نخست سال 95 حدود 4 میلیون 400 هزار تن بار فقط از طریق جاده ها از مبدا قزوین به سراسر کشور ترانزیت شده که این آمار به جز بار عبوری سایر استان ها از جاده های قزوین می باشد.
امینی با اشاره به این که در همین مدت حدود 1 میلیون 700 هزار نفر مسافر از مبدا قزوین به سایر نقاط کشور جا به جا شده اند افزود: در 6 ماهه اول سال 95 حدود 700 هزار نفر مسافر هم از شبکه حمل و نقل ریلی استفاده کرده اند.
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی یاد آور شد: ما در حال حاضر در استان قزوین 14 طرح  ریلی و جاده ای در حال اجرا داریم که شامل آزاد راه، بزرگراه و راه آهن می باشد.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.