جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

روان سازی ترافیک در برخی نقاط شهر قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

روان سازی ترافیک در برخی نقاط شهر قزوین

روان سازی ترافیک در برخی نقاط شهر قزوین

روان سازی ترافیک در برخی نقاط شهر قزوین

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر قزوین گفت: برنامه های مهمی برای تردد ایمن و روان مردم در خیابانهای اصلی با سرعت بالا از جمله شهید بابایی و شهید بهشتی در دستور کار قرار گرفته است.
حکمت الله داوودی اظهارداشت: تا پایان مهر ماه در مسیرهای پرتردد و تند رو احداث و بهره برداری از پل های عابر پیاده مجهز به آسانسور در اولویت قرار گرفته است.
وی با اشاره به اجلاس شهرداران آسیایی که سال آینده در قزوین برگزار خواهد شد افزود: این بهترین فرصت برای معرفی توانمندی های این شهر محسوب می شودو باید بستر لازم برای میزبانی شایسته از میهمانان فراهم شود.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر قزوین افزود: باید بتوانیم امکانات مناسبی را در شهر ایجاد کنیم تا میزبانی ما در خور جایگاه این شهر تاریخی و مذهبی باشد لذا شهرداری قزوین با توجه به طرح جامع حمل و نقل و ترافیک، اقداماتی برای احداث خطوط اتوبوس بی. آر. تی، تراموا، پارک سوار و پارکینگ های مناسب انجام داده و برنامه ریزی لازم در دستور قرار گرفته است.
داودی بیان کرد: در کارگروه اجلاس شهرداران آسیایی، توجه به حمل و نقل در شهرهای کشورهای عضو برای دسترسی آسان گردشگران به مناطق فرهنگی، مذهبی و میراثی محور کار است و مقرر شده شهرداری با برنامه ریزی و ارائه راهکارهای لازم و ایجاد زیرساخت، شرایط مطلوب اجرای آن را فراهم کند.
وی یادآورشد: با توجه به روند احداث تقاطع های غیرهمسطح شهر قزوین مانند پل قدس، خلیج فارس و امام رضا (ع) که با سرعت د ر حال اجراست که امیدواریم با تکمیل آنها چهره شهر متحول شده و بستر میزبانی بیش از پیش فراهم شود.
عضو شورای شهر قزوین تصریح کرد: یکی دیگر از مزایای مهم این طرح ها حل مشکلات ترافیکی است لذا تمام تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری قزوین تکمیل پروژه ها در زمانی کوتاهتر است.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.