سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پله‌ نورد قزوینی در اردوی تیم ملی به سر می‌برد - نمایش محتوایی خبر

 

 

پله‌ نورد قزوینی در اردوی تیم ملی به سر می‌برد

Image result for ‫پله نورد ی‬‎
 قهرمان پله‌ نوردی ایران , حامد ایرانخواه در اردوی تیم ملی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان قزوین از برگزاری اردوی تیم ملی پله‌ نوردی کشور برای آماده‌ سازی مسابقات جهانی خبر داد و گفت: قهرمان پله‌ نوردی ایران حامد ایرانخواه از این استان به همراه سه ورزشکار دیگر در این اردو حاضر هستند.
 محمد رضایی از برگزاری اردوی تیم ملی پله‌نوردی کشور برای آماده‌سازی مسابقات جهانی خبر داد و اظهار داشت: این اردو از روز سه‌شنبه 9 آذر ماه جاری در محل برج میلاد تهران برگزار می‌شود که قهرمان پله‌نوردی ایران حامد ایرانخواه از استان قزوین به همراه سه ورزشکار دیگر در این اردو حاضر هستند.
 وی ادامه داد: حامد ایرانخواه ورزشکار رشته دو و میدانی است که صاحب عناوینی همچون قهرمان دوی ماراتن کشور، قهرمان مسابقات بین‌المللی دو در کشور استانبول و قهرمان دوی کوهستان را در کارنامه خود دارد.
رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان قزوین گفت: ایرانخواه ورزشکار رشته دو و میدانی، تنها ورزشکار در ایران است که در سه رشته ورزشی عناوین قهرمانی کسب کرده است.
 رضایی با بیان اینکه هزینه برگزاری مسابقات پله‌نوردی، دو و میدانی ماراتن، دو و میدانی کوهستان و آماده‌سازی و تجهیزات این رشته‌های ورزشی بالا است، عنوان کرد: شرکت میعاد خودرو قزوین حامی مالی در مسابقات پله‌نوردی جهانی است.
 این مسؤول ورزشی یادآور شد: مسابقات جهانی پله نوردی 27 آذر ماه جاری به میزبانی ایران برگزار می‌شود.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.