رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

نمایش محتوایی خبر

 

 

جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 2,171 نتیجه
از 109
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141050368 بازدید:81
240 نفر از زندانیان استان قزوین، به دلیل جرایم غیر عمد زندانی هستند. 240زندانی جرایم غیر عمد در قزوین 240 نفر از زندانیان استان قزوین، به دلیل جرایم غیر عمد زندانی هستند. رییس کل دادگستری استان به خبرنگار صدا و سیما گفت: برای آزادی این زندانیان 200 میلیارد ريال نیاز است. جمال انصاری کمترین میزان بدهی این زندانیان را 70 میلیون ريال و بیشترین میزان آن را 4 میلیارد ریال اعلام کرد. به گفته وی در یک سال اخیر، 359 زندانی جرایم غیرعمد، با کمک خیّران، گذشت شکّات، آورده زندانیان و کمک های ستاد دیه از زندان آزاد شده اند....
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141034404 بازدید:54
نماز جمعه شهر محمود آباد نماز جمعه شهر محمود آباد امام جمعه محمود آباد نمونه در آئین وحدت آفرین نماز جمعه این هفته این شهر ، با گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت : بخشش و دستگیری از مستمندان و نیازمندان باید سرلوحه اعمال مومنان در این ماه باشد . حجت الاسلام و المسلمین سماواتی با تشریح اهداف اقتصاد مقاومتی یکی از راه های تحقق اقتصاد مقاومتی را تکیه بر تمام ظرفیت ها و توانمندی های داخلی عنوان کرد و افزود:کشور ما د بسیاری از زمینه ها دارای ظرفیت های با ارزشی است که خواهد...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141033675 بازدید:46
خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین در نماز جمعه اسفرورین خطیب جمعه این شهر گفت: خرید محصولات داخلی موجب اشتغالزایی جوانان و رونق اقتصاد کشور می شود. حجت الاسلام و المسلمین زارعی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران ایشان و هفته قوه قضائیه افزود:یکی از محورهای اصلی فعالیت دستگاه عدالت عدالت در تمام امور و زمینه هاست و برخورد با فساد در سطوح مختلف یکی از این مواد است.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141033774 بازدید:107
نماز جمعه شهر دانسفهان نماز جمعه شهر دانسفهان خطیب نماز جمعه دانسفهان از مردم خواست در ماه مهمانی خدا کمک به نیازمندان و دستگیری از ایتام را فراموش نکنند. حجت الاسلام و المسلمین انصاری همچنین با گرامی داشت روز 5 تیر روز جهانی مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی نماد مبارزه با این پدیده شوم یعنی مواد مخدر دانست و از جدیت و عزم دستگاه قضا و نیروی انتظامی در این زمینه تقدیر و تشکر کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141033821 بازدید:40
خطبه های نماز جمعه شهر خرمدشت خطبه های نماز جمعه شهر خرمدشت در خرمدشت خطیب جمعه این شهر گفت: در مذاکرات هسته ای آنچه که مهم است توافقی عادلانه ، عزتمندانه و منصفانه و منطبق با منافع ملیست. حجت الاسلام والمسلمین حسینی راد با تبریک ماه مبارک رمضان یکی از خصوصیت های بارز این ماه را کمک به نیازمندان عنوان کرد و گفت:در این ماه مسلمانان و بندگان خدا و روزه داران با خلوص نیت به نیازمندان و ایتام توجه ویژه ای خواهند کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141034159 بازدید:61
نماز جمعه شهر سگز آباد نماز جمعه شهر سگز آباد امام جمعه سگزآباد با گرامیداشت هفته قوه قضاییه بر مقابله جدی با مفاسد اقتصادی و زمین خواری تاکید کرد. حجت الاسلام و المسلمین آقا حسینی با اشاره به جریان مذاکرات هسته ای از عزم و جدیت تیم مذاکره کننده در دفاع از حقوق ملت تقدیر و تشکر کرد و خواستار ادامه همین رویه در احقاق حقوق مشروع ملت ایران شد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141034244 بازدید:66
خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی در خطبه های نماز جمعه خاکعلی خطیب جمعه این شهر، از مردم و مسولان خواست سخنان مقام معظم رهبری در باره اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند. حجت الاسلام والمسلمین بیگدلو با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت:این ماه ماه بندگی،اخلاص و کمک به نیازمندان است و امیدوارم همه بتوانیم بهتر و مطلوبتر از فیوضات ارزشمند این ماه بهره ببریم.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141034267 بازدید:57
نماز جمعه شهر آبگرم نماز جمعه شهر آبگرم خطیب نماز جمعه آبگرم در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: بهترین راه مقابله با توطئه دشمانان داخلی و خارجی پیروی از رهبری و ولایت فقیه است. حجت الاسلام و المسلمین صالحی در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران با وفای ایشان به دست منافقین کور دل، از نقش ویژه و حساس دستگاه قضا در تحقق عدالت به معنای واقعی تقدیر و تشکر کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141034358 بازدید:67
خطبه های نماز جمعه شهر ارداق خطبه های نماز جمعه شهر ارداق در نماز جمعه ارداق خطیب جمعه این شهر از مسولان خواست توجه ویژه ای به اقتصاد مقاومتی و راهکارهای تحقق آن داشته باشند. حجت الاسلام و المسلمین سعیدی همچنین با اشاره به موضوع مذاکرات هسته ای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب را محور سازنده پیشرفت مذاکرات دانست و از تیم مذاکره کننده خواست تا در پیشبرد مذاکرات به نفع ملت قاطعتر و مجدتر باشند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141018248 بازدید:55
خطبه های نماز جمعه شهر الوند خطبه های نماز جمعه شهر الوند خطیب نماز جمعه الوند ، با اشاره به اینکه دو ماه است شورای اسلامی شهر الوند شهردار این شهر را به استانداری معرفی کرده اند خواستار تعیین تکلیف آن از سوی مسولان استان شد. حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی همچنین با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران با وفای ایشان از نقش دستگاه قضایی در تحقق عدالت در جامعه به عنوان یک نقش برجسته و حساس یاد کرد و گفت:در نظام مقدس جمهوری اسلام دستگاه قضایی در اجرای عدالت نقش ویژه ای...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141018881 بازدید:35
نماز جمعه شهر آوج نماز جمعه شهر آوج در نماز جمعه آوج ، ح جت الاسلام و المسلمین هاشمی خواستار تکمیل طرح ساماندهی میدان خروجی این شهر برای جلوگیری از بروز سوانح رانندگی شد. خطیب جمعه این شهر همچنین با اشاره به مناسبت های پیش رو ضمن تبریک ماه مبارک رمضان این ماه را یکی از فرصت های بسیار مناسب و مهم مسلمانان برای بهره مندی هرچه بیشتر و بهتر از رحمت اللهی دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141019168 بازدید:28
خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا خطیب جمعه بویین زهرا گفت: دولت امریکا به مذاکره به ایران نیاز دارد اما باید به یاد داشت که هدف اصلی آنان تلاش برای نابودی صنعت هسته ای کشور است. حجت الاسلام و المسلمین زرینه در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران ایشان از قاطعیت دستگاه قضا در برخورد با بی عدالتی ها و فساد تقدیر و تشکر کرد و سلامت دستگاه قضا را ضامن مهم و اصلی تحقق عدالت اجتماعی برشمرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141021241 بازدید:28
نماز جمعه شهر اقبالیه نماز جمعه شهر اقبالیه امام جمعه موقت اقبا لیه در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر ، با گرامیداشت هفته قوه قضا ییه ، اقتدار دستکاه قضا را ضا من اجرای عدا لت اجتماعی دانست. حجت السلا م معبودی همچنین با تبریک حلول ماه مبارک رمضان این ماه را ماه اخلاص،پاکی،طهارت و بندگی برشمرد و اظهار داشت: در این ماه درهای رحمت به روی تمام انسانها به ویژه مسلمانان گشوده خواهد شد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141021375 بازدید:46
خطبه های نماز جمعه شهر الموت خطبه های نماز جمعه شهر الموت در الموت خطیب جمعه این شهر ، ریشه بسیاری از معظلات اجتماعی را مواد مخدر دانست و بر آگاهی بخشی به خانواده ها تاکید کرد. حجت الاسلام و المسلمین حسینی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قوه قضائیه ، اجرای عدالت و برخورد با فساد را محور اصلی فعالیت های دستگاه قضا برشمرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141021577 بازدید:48
نماز جمعه شهر محمدیه نماز جمعه شهر محمدیه خطیب نماز جمعه محمدیه گفت: همه باید با استفاده از منابع داخلی ، خرید محصولات ایرانی و بهره گیری از دانش و توان متخصصان داخلی ، اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم. حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی در جمع نمازگذاران شهر محمدیه با تبریک ماه مبارک رمضان،مهمترین شاخصه ماه رمضان را اخلاص مومنین و مسلمین در این ماه و گشوده شدن درهای رحمت به سوی بندگان خدا برشمرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141021736 بازدید:37
خطبه های نماز جمعه شهر ضیاء آباد خطبه های نماز جمعه شهر ضیاء آباد در ضیاء آباد ، خطیب جمعه این شهر با اشاره به سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش بدست منافقین کوردل گفت: خیانت و جنایات منافقین هیچگاه از حافظه تاریخی ملت ایران فراموش نخواهد شد. حجت الاسلام و المسلمین جعفری همچنین با گرامی داشت روز 5 تیر ، روز مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی را قربانی اصلی و بزرگ مبارزه با مواد مخدر دانست و افزود:کشور ما امروز با تقدیم شهدا و جانبازان بیشماری در خط مقدم مبارزه با مواد...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141021840 بازدید:47
نماز جمعه شهر شال نماز جمعه شهر شال امام جمعه شال در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: از تلاشهای شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی در برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر قدردانی کرد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی شالی در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران با وفای ایشان رسالت اصلی دستگاه قضا را برخورد با بی عدالتی،فساد،رشوه و سایر جرایمی که موجب نقض عدالت در جامعه خواهد شد دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141003698 بازدید:57
خطبه های نماز جمعه شهر تاکستان خطبه های نماز جمعه شهر تاکستان در نماز جمعه تاکستان ، خطیب جمعه این شهر گفت: دولتمردان غربی تلاش می کنند با جنجال و فضاسازی، تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان را ، وادار به عقب‌نشینی و امتیازدهی کنند. آیت الله اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: ایشان در بیاناتشان ضمن پشتیبانی از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و ترسیم خطوط قرمزنظام ، آرزویدولتمردان آمریکایی و متحدان غربی‌اش را برای بازرسی‌های غیرمتعارف از تاسیسات نظامی و مصاحبه با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:141006108 بازدید:76
نماز جمعه شهر آبیک نماز جمعه شهر آبیک امام جمعه آبیک با اشاره به آسیب های فردی و اجتماعی مصرف مواد مخدر گفت: باید با فرهنگ سازی و اگاه سازی خانوادها آسیب های این پدیده شوم را کاهش داد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی در آئین وحدت آفرین نماز جمعه شهر آبیک در بین نمازگذاران این شهر همچنین با تبریک حلول ماه مبارک رمضان این ماه را فرصت بسیار مناسبی برای رهایی بندگان از آتش جهنم برشمرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۴/۶ شناسه مطلب:140999136 بازدید:66
اقتصاد مقاومتی و مذاکرات هسته ای محور اصلی سخنان خطیب نماز جمعه قزوین نماز جمعه قزوین امام جمعه قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی مهمترین راهکار شناسایی منابع عظیم کشور است و همه خواهان رفع و برداشته شدن تحریم های ظالمانه هستند . حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در خطبه های امروز نماز جمعه قزوین گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی ابتدا باید معنی و مفهوم آن را شناخت. امام جمعه قزوین ، اقتصاد مقاومتی را مهمترین راهکار برای شناسایی منابع عظیم کشور اعم از ثروت های ملی و نیروی انسانی توانمند داخلی دانست. وی با اشاره به وجود بیش از 4...
خبر: سیاسی
نمایش 1 - 20 از 2,171 نتیجه
از 109
در 1.554 ثانیه کامل شد