جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

نمایش محتوایی خبر

 

 

جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 191 نتیجه
از 10
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106344550 بازدید:218
بازدید مدیرکل مرکزقزوین از طرح تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از طرح تعاونی مسکن کارکنان این مرکز بازدید کرد. دراین بازدید آقای معصومی فر از تلاش هیئت مدیره و پیمانکار این طرح قدردانی و ابراز امیدواری کرد این واحدها هرچه زود تر به همکاران واگذار شود. آقای معصومی فر همچنین بر ضرورت توجه به کیفیت و رعایت استانداردهای ساختمانی در ساخت این واحدها تأکید کرد. آقایان صفری و گلچین دوست اعضای هیئت مدیره ی تعاونی مسکن کارکنان صداوسیمای مرکز قزوین هم ضمن ارائه ی گزارشی از فعالیت های صورت...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106255826 بازدید:96
ثبت نام بالغ بر 8 هزار نفر برای شرکت در مراسم اعتکاف ثبت نام بالغ بر 8 هزار نفر برای شرکت در مراسم اعتکاف برای شرکت در مراسم معنوی اعتکاف تا امروز بالغ بر 8 هزار نفر در استان ثبت نام کردند ثبت نام اعتکاف از 24 فروردین اغاز و تا 8 اردیبهشت ادامه دارد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.ejekaf-qazvin.ir ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام 25 هزار تومان است . امسال مراسم اعتکاف در 75مسجد استان برگزار می شودو پیش بینی می شود 10 هزار نفر در این مراسم شرکت کنند در شهر قزوین مسجد النبی ویژه برادران و...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106251575 بازدید:123
وقوع حریق در یک شرکت تولیدی حوالی شهر ابیک وقوع حریق در یک شرکت تولیدی حوالی شهر ابیک این واحد تولیدی که در حوالی روستای باقرآباد ترک در ده کیلومتری شهر ابیک واقع است از ساعت ده و نیم صبح روز جمعه 4 اردیبهشت دچار اتش سوزی شد . به دلیل وسعت زیاد آتش 15 دستگاه خودروی اتش نشانی از شهرهای قزوین، ابیک، محمدیه، نظراباد و هشتگرد به محل حادثه اعزام شدند . سرعت شدید باد باعث شده کنترل اتش با مشکل مواجه شود . به همین دلیل از نیروهای آتش نشانی استان های همجوار مثل تهران و کرج هم درخواست کمک شد ....
خبر: حوادث
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106245889 بازدید:80
نماز جمعه شهر معلم کلایه نماز جمعه شهر معلم کلایه امام جمعه معلم کلایه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر معلم کلایه از اعضای شوراهای شهر و روستا خواست با گسترش فعالیتها ی خود در جهت خدمت بیشتر به مردم گام بردارند . حجت الاسلام و المسلمین حسینی همچنین با اشاره به شکت حمله نظامی آمریکا در طبس، انقلاب اسلامی را انقلاب مورد حمایت پروردگار دانست و گفت:خداوند همواره حامی حق بوده و دنیا در آن تاریخ با مشاهده شکست نظامی آمریکا در طبس پی به این واقعیت برد که این انقلاب و ملت...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106245106 بازدید:80
خطبه های نماز جمعه شهر سگز آباد خطبه های نماز جمعه شهر سگز آباد در سگزآباد حجت الاسلام و المسلمین آقا حسینی امام جمعه این شهر با محکوم کردن حمله نظامی آل سعود به یمن گفت : یمنی ها با مقاومت در برابر سلطه عربستان اثبات کردند که در مسیر عزت و سربلندی حرکت می کنند . خطیب جمعه این هفته سگز آباد با محکوم نمودن تحریم های غرب بر علیه ایران ، اعمال این تحریم ها بر علیه کشورمان را ناشی از ناتوانی غرب در مقابله با اراده ملت ایران اسلامی دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106245425 بازدید:80
نماز جمعه شهر خرمدشت نماز جمعه شهر خرمدشت حجت الاسلام و المسلمین حسینی راد امام جمعه خرمدشت با اشاره به سالگرد شکست حمله نظامي امريکا به طبس گفت و این پیروزی از موهبتهای الهی بود که به ملت ایران اعطا شد . خطیب نماز جمعه شهر خرمدشت ، در ادامه با سفارش خود و مومنان به رعایت تقوی اللهی ، تقوی را رمز سعادت انسان در پیشگاه اللهی دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106245651 بازدید:76
خطبه های نماز جمعه شهر دانسفهان خطبه های نماز جمعه شهر دانسفهان در دانسفهان امام جمعه این شهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان ارتش در مورد تقویت بنیه نظامی کشور گفت : با وجود نظام سلطه در جهان باید به این امر توجه داشت و کسی جرات حمله به کشورمان را نداشته باشد . حجت الاسلام و المسلمین انصاری همچنین با محکوم نمودن حملات وحشیانه عربستان به خاک یمن تنها دستاورد این حملات را رسوایی آل سعود عنوان کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106237038 بازدید:44
نماز جمعه شهر محمدیه نماز جمعه شهر محمدیه امام جمعه محمدیه با اشاره به اینکه دشمنان به هر طریقی سعی در انحراف جامعه دارند گفت : جوانان با کسب علم و دانش و آگاهی از مسائل دینی و معنوی می توانند با توطئه دشمنان مقابله کنند . حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی در ادامه نماز جمعه این شهر اظهار داشت: با پیروی از سیره ائمه اطهار و داشتن تقوای الهی و اتحاد می توان مثل همیشه نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106237873 بازدید:46
خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین در اسفرورین امام جمعه این شهر از اعضای شوراهای شهر و روستا خواست به دور از هر گونه جناح بندی سیاسی به فکر مشکلات مردم باشند و در این راه از هیچ گونه کوششی دریغ نکنند . حجت الاسلام و المسلمین زارعی همچنین با اشاره به دستاوردهای مهم و با ارزش حضور در نماز جمعه برای تمام اقشار جامعه به ویژه نسل جوان، خواستار زمینه سازی های بیشتر به منظور حضور بهتر و مفید تر حضور جوانان در نماز جمعه شد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106238545 بازدید:48
نماز جمعه شهر ضیاء آباد نماز جمعه شهر ضیاء آباد امام جمعه شهر ضیاء آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر با اشاره به پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در طبس گفت : پیروزی ایران و شکست آمریکا در این عملیات از الطاف خفیه الهی بود . حجت الاسلام و المسلمین جعفری اقتصاد مقاومتی را رکن اصلی و اساسی نجات اقتصاد کشور در شرایط کنونی دانست و اظهار داشت:اقتصاد ایران در گرو عمل به اقتصاد مقاومتی حیات دوباره خواهد یافت.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106238977 بازدید:31
خطبه های نماز جمعه شهر شال خطبه های نماز جمعه شهر شال در شال امام جمعه این شهر هم از مردم خواست ایام اعتکاف را غنیمت شمارند و با شرکت در این مراسم معنوی از فیوضات آن استفاده کنند . حجت الاسلام و المسلمین موسوی شالی همچنین ضمن توصیه خود و نمازگذاران به رعایت تقوی اللهی گفت: تقوی یکی از راه های قرار گرفتن انسان در مسیر درست زندگی است که انسان را از کج روی باز میدارد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106239390 بازدید:91
نماز جمعه شهر ارداق نماز جمعه شهر ارداق در خطبه های نماز جمعه شهر ارداق امام جمعه این شهر گفت : حادثه طبس هیمنه آمریکا را در دنیا شکست و باعث شد توطئه های آنان بار دیگر علیه کشورمان نقش برآب شود . حجت الاسلام و المسلمین بیگدلو اظهار داشت: راه رسیدن به کمال را پیامبران الهی به بشر نشان داده اند تا در این فضای پر آشوب دنیا ، راه راست را گم نکند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106240093 بازدید:85
خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی در خاکعلی امام جمعه این شهر با اشاره به مناسبتهای هفته از جمله نهم اردیبهشت ماه روز شوراها گفت : این نهاد مردمی به عنوان تجلي اراده مردم نقش موثری در عمران و ابادانی شهرها و روستاها دارد . حجت الاسلام و المسلمین اکبری با اشاره به ثمرات و برکات حضور در نماز جمعه برای مردم به ویژه نسل جوان بیان داشت:باید زمینه ای را فراهم نمود تا تمام اقشار جامعه به ویژه جوانان با اشتیاق بیشتر در نماز جمعه حضور داشته باشند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106240582 بازدید:93
نماز جمعه شهر آبگرم نماز جمعه شهر آبگرم امام جمعه آبگرم با اشاره به شکست تاریخی آمریکا در طبس گفت : این رویداد تاریخی از عجائب انقلاب ، معجزه الهی و بزرگترین سرمایه ایران اسلامی ست . حجت الاسلام و المسلمین صالحی گفت: با مصرف کالاهای داخلی و پرداخت مالیات می توان از وابستگی به نفت و خارج رهایی یافت. وی همچنین ضمن محکوم کردن حملات آل سعود به یمن تداوم این حملات را شکست مفتضحانه آل سعود در منطقه دانست و اظهار داشت:عربستان امروز خود را در باتلاق جدیدی گرفتار کرده است که...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106228364 بازدید:83
نماز جمعه شهر الوند نماز جمعه شهر الوند امام جمعه موقت الوند با اشاره به نهم اردیبهشت ماه ، روز شوراها به آنان توصیه کرد با اتحاد ویکدلی وبا درنظرگرفتن منافع مردم ، در جهت عمران و آبادانی شهر بکوشند . حجت الاسلام و المسلمین مصائبی در ادامه به حملات بی رحمانه عربستان به شهرها و روستاهای یمن اشاره کرد و ضمن محکوم کردن این حملات اظهار داشت:عربستان و رژیم آل سعود با انجام این اقدام نشان داد که تحت سلطه و دستور آمریکا و اسرائیل دست به این اقدام زده است و این اقدام نیز با...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106229159 بازدید:19
خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا در بوئین زهرا امام جمعه این شهر با اشاره به آغاز دور جدید مذاکرات 1+5 از گروه ایرانی خواست در مذاکرات هسته ای تمام خطوط قرمز کشورمان را رعایت کنند . حجت الاسلام و المسلمین زرینه همچنین در جمع نماز گذاران این شهر با اشاره به نقش تقوی در عملکرد مناسب و مطلوب انسان گفت:مومن واقعی با داشتن روحیه تقوی راه سعادت و خوشبختی خود را پیدا خواهد نمود.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106230145 بازدید:68
نماز جمعه شهر آوج نماز جمعه شهر آوج امام جمعه آوج با اشاره به نامگذاری امسال از طرف مقام معظم رهبری به نام دولتُ ملت ، همدلی و همزبانی گفت : هدف از این شعار ، اتحاد بین مردم و مسولان است بنابراین همگان باید در جهت تحقق آن تلاش کنند . حجت الاسلام و المسلمین هاشمی افزود: با مصرف کالاهای داخلی و پرداخت مالیات می توان از وابستگی به نفت و خارج رهایی یافت. وی همچنین با توصیه خود و نماز گذاران به رعایت تقوی اللهی ، تقوی را کلید سعادت انسان در دنیا و آخرت بیان کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106230509 بازدید:42
خطبه های نماز جمعه شهر آبیک خطبه های نماز جمعه شهر آبیک در آبیک امام جمعه این شهر با محکوم کردن تجاوز نظامی عربستان سعودی به کشور یمن، گفت: تجاوز ظالمانه به یمن باتلاقی است که رژیم عربستان در آن گرفتار شده است. حجت الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه ضمن تشریح دستاورد های عظیم حضور در نماز جمعه برای نمازگذاران ، شرکت اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان در این همایش بزرگ سیاسی را راهی برای کسب آگاهی سیاسی و مناسب از رویدادهای مختلف بیان کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106231046 بازدید:54
نماز جمعه شهر اقبالیه نماز جمعه شهر اقبالیه امام جمعه اقبالیه با اشاره به مذاکرات اخیر گروه 1+5 از تیم مذاکره کننده کشورمان خواست فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی را ، چراغ راه خود قرار دهند . حجت الاسلام و المسلمین فاطمیان همچنین تنها راه موفقیت ایران اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه اقتصادی و صنعتی را عمل به بیانات رهبر معظم انقلاب دانست و گفت:اقتصاد مقاومتی به عنوان مناسب ترین و تاثیرگذارترین راهکار رهبر معظم انقلاب در عبور کشور از بحران های مختلف چراغ راه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۲/۵ شناسه مطلب:106232037 بازدید:43
خطبه های نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه خطبه های نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه در محمودآباد نمونه ، امام جمعه این شهر با اشاره به پنجم اردیبهشت ماه سالروز حمله نظامی آمریکا به طبس گفت : به مدد امدادهای غیبی دشمن در طوفان شن گرفتار و شکست سنگینی متحمل شد . حجت الاسلام و المسلمین سماواتی همچنین ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم آل سعود در حمله به مناطق مختلف یمن این اقدام رژیم سعودی را نشان ضعف و ناتوانی آل سعود در برابر بیداری اسلامی ملت های مسلمان منطقه برشمرد.
نمایش 1 - 20 از 191 نتیجه
از 10
در 2.172 ثانیه کامل شد