رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

نمایش محتوایی خبر

 

 

جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 1,327 نتیجه
از 67
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه مطلب:124920333 بازدید:73
ورود گرد و غبار به آسمان قزوین ورود گرد و غبار به آسمان قزوین گرد و غبار از امروز به مدت دو روز پدیده غالب استان قزوین است. کارشناس هوا شناسی استان به خبرنگار صدا و سیما گفت: از بعد از ظهر امروز وزش باد شدید، گرد و غبار و در پاره ای از نقاط رگبار و رعد و برق در استان آغاز می شود. فلاح افزود: این پدیده ها تا 24 ساعت آینده ادامه دارد و علاوه بر گرد و غبار، افزایش شدید ابر به همراه رگبار و رعد و برق نیز پیش بینی می شود. وی اضافه کرد: رازمیان با 36 و کوهین با 15 درجه سانتیگراد...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه مطلب:124913692 بازدید:32
پیش بینی وضع هوای استان در 24 ساعت آینده پیش بینی وضع هوای استان در 24 ساعت آینده اداره کل هواشناسی وضع هوای استان در ساعات آینده را صاف از بعد از ظهر افزایش ابر و پدیده گردو غبار و در پاره ای مناطق رگبار باران ،رعد و برق،گاهی وزش باد پیش بینی کرد. بر همین اساس در شبانه روز گذشته قزوین با 15 و قزوین و رازمیان با 36 درجه سانتیگراد بالای صفرخنکترین و گرمترین مناطق استان بودند نوسان دمایی شهر قزوین هم بین 15 تا 32 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه مطلب:124912608 بازدید:40
بهره برداری از 4 طرح در صدا و سیمای مرکز قزوین بهره برداری از 4 طرح در صدا و سیمای مرکز قزوین نصب و راه اندازی سامانه دیجیتال 50 وات شهر رازمیان با پخش 20 برنامه تلویزیونی و 18 برنامه رادیویی ،بهره برداری از واحد سیار سیگنال رسانی ماهواره ای برای ارسال و دریافت صدا وتصویر تلویزیونی بر روی ماهواره با فرمتهای فشرده سازیMPEG4 وmpeg2 و بصورت DVBS وdvbs2 و همچنین قابلیت ارسال صدا و تصویر بر روی بستر فیبر نوری وipتجهیز شده که در نوع خود منحصر بفرد میباشد. بهر برداری از سامانه نیوز روم خبر، سامانه...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه مطلب:124911181 بازدید:50
مسابقه دو ومیدانی در قزوین مسابقه دو ومیدانی در قزوین به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان یک دوره مسابقه دو ومیدانی در قزوین برگزار شد. در این مسابقه 55 نفر در دو رده کمتر از 15 سال و بالای 15 سال ورزشکاران مسیر فلکه دوم کوثر را تا مسجد امام خمینی غیاث آباد طی کردند.
خبر: ورزشی
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۹ شناسه مطلب:124908532 بازدید:26
بازگشت دوباره گرد و غبار به استان بازگشت دوباره گرد و غبار به استان با ورود پدیده گرد و غبار ، آسمان استان امروز خاکستری بود . میزان آلاینده ها امروز به مرز هشدار رسید . مظفری معاون پایش اداره کل حفاظت محیط زیست گفت:با ورود دوباره ریزگردها که منشاء آن عراق اعلام شده است، آسمان استان دیروز خاکستری شد. خاطره گردو خاک که در استان قدمتی طولانی ندارد این روزها پایش بیشتر به استان بازشده است. گردوغبار روز جمعه آلایندگی هوا را به مرز هشدار رساند و در روز تعطیل خیلی ها را خانه نشین کرد....
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124570827 بازدید:78
خطبه های نماز جمعه شهر شال خطبه های نماز جمعه شهر شال در شال حجت الاسلام والمسلمین موسوی شالی جشن های نیمه شعبان را فرصتی برای ابراز ارادت به امام زمان (عج) اعلام کرد و از مردم مومن این شهر خواست در جشن میلاد امام عصر (عج) حضوری پر شور داشته باشند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124570858 بازدید:103
نماز جمعه شهر الموت نماز جمعه شهر الموت حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه الموت با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ، از جوانان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی یاد کرد و از خانواده ها خواست در تربیت صحیح فرزندانشان اهتمام ویژه داشته باشند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124570905 بازدید:95
خطبه های نماز جمعه شهر سگز آباد خطبه های نماز جمعه شهر سگز آباد امام جمعه سگزآباد حجت الاسلام والمسلمین آقا حسینی با اشاره به نقش و جایگاه ولایت در نظام اسلامی گفت : تبعیت از ولایت فقیه ضامن بقا و عزت کشور است .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124570963 بازدید:85
نماز جمعه شهر اسفرورین نماز جمعه شهر اسفرورین در اسفرورین حجت الاسلام والمسلمین زارعی با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) وروز جوان گفت : جدی گرفتن جوانان و تلاش برای رفع مشکلات جوانان ، تکریم واقعی آنان است .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124571018 بازدید:112
خطبه های نماز جمعه شهر ارداق خطبه های نماز جمعه شهر ارداق امام جمعه ارداق حجت الاسلام والمسلمین بیگدلو با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی برنامه های استکبار را به چالش کشیده است گفت : تمام تلاش دشمن ضربه زدن به جایگاه ولایت است لذا همه باید هوشیار باشیم .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124571087 بازدید:89
نماز جمعه شهر آبگرم نماز جمعه شهر آبگرم حجت الاسلام والمسلمین صالحی امام جمعه آبگرم هم با تبریک 15 شعبان المعظم سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) گفت : انتظار باید با فراهم کردن مقدمات ظهور باشد .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124564132 بازدید:41
نماز جمعه شهر بویین زهرا نماز جمعه شهر بویین زهرا در بویین زهرا خطیب جمعه این شهر به جنایت های بی پایان سعودی ها در یمن اشاره و از سکوت مدعیان حقوق بشر در قبال آن انتقاد کرد. حجت الاسلام والمسلمین زرینه همچنین با اشاره به جریان مذاکرات گفت:ما ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده باید به آنها بگوییم که در جریان مذاکرات با توجه به حقوق هسته ای ملت به دشمن اجازه هیچ گونه سوء استفاده ای را ندهند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565972 بازدید:79
نماز جمعه شهر خاکعلی نماز جمعه شهر خاکعلی امام جمعه خاکعلی حجت الاسلام والمسملین اکبری با اشاره به 14 خرداد سالروز رحلت امام امت و انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب گفت : امروز همه قدر این انتخاب به جا و شایسته را می دانیم.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565861 بازدید:53
نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه در محمود آباد نمونه حجت الاسلام والمسلمین سماواتی با اشاره به فرارسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: امروز پیام انقلاب اسلامی که همان ترویج فرهنگ غنی اسلامی است به خوبی در بین سایر ملت ها نهادینه شده است.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565916 بازدید:95
خطبه های نماز جمعه شهر ضیاءآباد خطبه های نماز جمعه شهر ضیاءآباد حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه ضیاآباد با اشاره به توطئه های پایان ناپذیر استکبار علیه ایران اسلامی ، نقش سربازان گمنام امام زمان (عج) را در خنثی شدن این توطئه ها ویژه دانست .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124564385 بازدید:28
خطبه های نماز جمعه شهر آبیک خطبه های نماز جمعه شهر آبیک امام جمعه موقت آبیک بر حضور گسترده مردم در برنامه های گرامیداشت 26 سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تاکید کرد. حجت الاسلام والمسلمین رمضانی همچنین با محکوم کردن جنایات آل سعود با انجام جنایات مختلف بر علیه مردم یمن اظهار داشت:آل سعود با تکرار این اقدامات در باتلاق وحشتناکی گرفتار شده است.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565314 بازدید:37
نماز جمعه شهر الوند نماز جمعه شهر الوند امام جمعه الوند با تبریک میلاد پر خیر برکت حضرت علی اکبر(ع) وروز جوان ، خواستار توجه بیشتر مسئولان به موضع اشتغال و ازدواج جوانان شد . حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی در خصوص مذاکرات هسته ای نیز اظهار داشت:تیم مذاکره باید با احتیاط در جهت پیشبرد مذاکرات گام بردارند و مراقب توطئه های دشمنان انقلاب باشند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565430 بازدید:63
خطبه های نماز جمعه شهر آوج خطبه های نماز جمعه شهر آوج در آوج امام جمعه موقت این شهر استکبار ستیزی را از اصول وآرمان امام راحل دانست و گفت: ملت ما هیچ وقت به دشمن اعتماد ندارد . حجت الاسلام والمسلمین رحیمی با بیان ثمرات حضور در نماز جمعه حضور اقشار مختلف به ویژه جوانان در نماز جمعه را فرصت مناسبی برای جوانان در بالابردن آگاهی و بصیرت آنان دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565468 بازدید:24
نماز جمعه شهر اقبالیه نماز جمعه شهر اقبالیه امام جمعه اقبالیه خطیب جمعه این شهر با اشاره به مذاکرات هسته ای ، از تیم مذاکره کننده کشورمان خواست در مقابل زیاد خواهی های استکبار کوتاه نیایند. حجت الاسلام والمسلمین فاطمیان ضمن محکوم نمودن جنایات آل سعود در یمن ، ریشه این جنایات را دشمنی رژیم آل سعود با تفکرات اسلام حقیقی دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۳/۸ شناسه مطلب:124565586 بازدید:31
خطبه های نماز جمعه شهر محمدیه خطبه های نماز جمعه شهر محمدیه در محمدیه حجت الاسلام والمسلمین موسوی موینی با اشاره به 13 خرداد روز سربازان گمنام امام زمان (عج) آنان را بازوان توانمند نظام اسلامی دانست و گفت : امروز امنیت ما در سایه مجاهدتهای شبانه روزی آنان است .
نمایش 1 - 20 از 1,327 نتیجه
از 67
در 1.702 ثانیه کامل شد