رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

نمایش محتوایی خبر

 

 

جستجوی پیشرفته

نمایش 1 - 20 از 3,635 نتیجه
از 182
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163521067 بازدید:128
سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در قزوین سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در قزوین یک فروند هواپیمای آموزشی دو نفره ساعاتی قبل در 40 کیلومتری جاده قزوین- رشت سقوط کرد. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین به خبرنگار صدا و سیما گفت: این هواپیما ساعت 10:55 امروز حوالی شرکت استراتوس سقوط کرد و بلافاصله سه اکیپ چهار نفره از جمعیت هلال احمر با همکاری مرکز فوریت های پزشکی قزوین به محل حادثه اعزام شدند. حکمت الله هاشمی در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما گفت: این حادثه دو مجروح داشت که...
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163520063 بازدید:152
خطبه های نماز جمعه شهر سگز آباد خطبه های نماز جمعه شهر سگز آباد خطبه های نماز جمعه این هفته شهر سگز آباد به امامت حجت الاسلام و المسلمین صالحی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. در سگزآباد حجت الاسلام و المسلمین صالحی امام جمعه این شهر با اشاره به کمبود منابع آبی از کشاورزان خواست با به کارگیری از سیستم آبیاری نوین دراستفاده بهینه از این نعممت الهی بکوشند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163520045 بازدید:141
نماز جمعه شهر آبگرم نماز جمعه شهر آبگرم خطبه های نماز با شکوه جمعه این هفته شهر آبگرم به امامت حجت الاسلام و المسلمین صالحی خطیب جمعه این شهر و با حضور مردم مومن و ولایتمدار این شهر اقامه شد. حجت الاسلام و المسلمین صالحی امام جمعه آبگرم با اشاره به اینکه دشمنان برای ضربه زدن به اسلام از هر ترفندی استفاده می کنند گفت : تهاجم فرهنگ غربی بزرگترین تهدید برای تمدن اسلامی است .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163519374 بازدید:105
خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی در شهر خاکعلی خطبه های نماز جمعه این شهر به امامت حجت الاسلام و المسلمین بیگدلو خطیب جمعه این شهر اقامه شد. در خاکعلی حجت الاسلام و المسلمین بیگدلو امام جمعه این شهر با گراميداشت ولادت حضرت معصومه ( س ) و روز دختر از آنان خواست با الگوگیری از آن بانوی بزرگوار شخصیت خود را تعالی ببخشند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163518275 بازدید:96
خطبه های نماز جمعه شهر شال خطبه های نماز جمعه شهر شال آئین وحدت بخش نماز جمعه این هفته شهر شال به امامت حجت الاسلام و المسلمین موسوی شالی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. در شال حجت الاسلام و المسلمین موسوی شالی امام جمعه این شهر به روز مقاومت اسلامی اشاره کرد و گفت : پیروزی جبهه مقاومت اسلامی در جنگ 33 روزه ، در حقیقت ابهت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی را در دنیا شکست .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163518667 بازدید:81
نماز جمعه شهر ضیاء آباد نماز جمعه شهر ضیاء آباد خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ضیاء آباد به امامت حجت الاسلام و المسلمین جعفری خطیب جمعه این شهر اقامه شد. حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه ضیاء آباد با گراميداشت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي گفت: آزادگان براي عزت وسربلندي ايران، دوران اسارت را با رشادت تحمل کردند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163518934 بازدید:86
خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین آئین وحدت بخش نماز جمعه این هفته شهر اسفرورین به امامت حجت الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه این شهر اقامه شد. در اسفرورین حجت الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه این شهر ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی از مردم و دولت خواست برای تحقق شعار امسال بیش از پیش بکوشند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163518975 بازدید:111
نماز جمعه شهر ارداق نماز جمعه شهر ارداق خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ارداق به امامت حجت الاسلام و المسلمین سعیدی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. حجت الاسلام و المسلمین سعیدی امام جمعه ارداق به اهمیت نماز های یومیه و خواندن نماز اول وقت اشاره کرد و گفت : ادای این فریضه الهی موجب رستگاری و دوری از گناهان می شود .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163519009 بازدید:28
خطبه های نماز جمعه شهر خرمدشت خطبه های نماز جمعه شهر خرمدشت خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خرمدشت به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسینی راد خطیب جمعه و با حضور پرشور اقشار مختلف این شهر اقامه شد در خرمدشت حجت الاسلام و المسلمین حسینی راد امام جمعه این شهر به 26 مرداد سالروز ورود ازادگان به ميهن اسلامي اشاره و گفت : آزادگان سرافراز، سند حقانيت ايران اسلامي هستند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163519347 بازدید:40
خطبه های نماز جمعه شهر خرمدشت خطبه های نماز جمعه شهر خرمدشت خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خرمدشت به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسینی راد خطیب جمعه و با حضور پرشور اقشار مختلف این شهر اقامه شد در خرمدشت حجت الاسلام و المسلمین حسینی راد امام جمعه این شهر به 26 مرداد سالروز ورود ازادگان به ميهن اسلامي اشاره و گفت : آزادگان سرافراز، سند حقانيت ايران اسلامي هستند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512163 بازدید:94
نماز جمعه شهر آوج نماز جمعه شهر آوج نماز وحدت آفرین جمعه این هفته شهر آوج به امامت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی خطیب جمعه این شهر و با حضور پرشور مردم مومن و ولایت مدار شهر آوج اقامه شد حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه این شهر مردم را به استفاده بهینه از آب ، برق ، و گاز توصیه کرد و از آنان خواست حداکثر صرفه جویی در مصرف داشته باشند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512622 بازدید:102
نماز جمعه شهر معلم کلایه نماز جمعه شهر معلم کلایه خطبه های نماز جمعه این هفته شهر معلم کلایه به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسینی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه معلم کلایه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه و آغاز دهه کرامت گفت : پيروي از راه و روش زندگي ائمه اطهار عليهم السلام خير و برکت در دنيا و آخرت به همراه خواهد داشت .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163505301 بازدید:142
نماز جمعه شهر آبیک نماز جمعه شهر آبیک آئین و حدت بخش نماز جمعه شهر آبیک این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. در آبیک حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه این شهر با گرامیداشت ولادت حضرت معصومه سلام ا... علیها روز دختر خواستار ترويج و تعميق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه شد .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512265 بازدید:129
نماز جمعه شهر شهر تاکستان نماز جمعه شهر شهر تاکستان آئین نماز جمعه وحدت بخش این هفته شهر تاکستان به امامت حجت الاسلام و المسلمین بخشی خطیب موقت جمعه این شهر و با حضور نمازگذاران و مردم ولایت مدار این شهر اقامه شد. در تاکستان حجت الاسلام و المسلمین بخشی خطیب موقت جمعه این شهر پيروزي حزب الله در جنگ سي و سه روزه را نشانگر قدرت اسلام و اتحاد مردم بیان کرد .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512311 بازدید:86
خطبه های نماز جمعه شهر دانسفهان خطبه های نماز جمعه شهر دانسفهان نماز جمعه این هفته شهر دانسفهان به امامت حجت الاسلام و المسلمین درزی رامندی امام جمعه موقت این شهر اقامه شد. در دانسفهان حجت الاسلام و المسلمین درزی رامندی امام جمعه موقت این شهر با اشاره به سالروز پيروزي حزب الله در جنگ 33 روزه گفت : اين جنگ باعث شکسته شدن هيمنهء پوشالي اسرائيل و تحقير اين رژيم در جهان شد .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512405 بازدید:38
نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه خطبه های نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه این هفته به امامت حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه موقت این شهر اقامه شد. حجت الاسلام و المسلمین مهدوی امام جمعه موقت محمودآباد نمونه با تبريک ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر بر الگوگيري دختران از اين بانوي بزرگوار تاکيد کرد .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512523 بازدید:1035
خطبه های نماز جمعه شهر محمدیه خطبه های نماز جمعه شهر محمدیه خطبه های نماز جمعهاین هفته شهر محمدیه به امامت حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. در محمدیه حجت الاسلام و المسلمین موسوی موینی امام جمعه این شهر اقتصادي مقاومتی را يکي از بهترين راههای مقابله با دشمن بیان کرد و از مردم و دولت خواست در به کارگیری سرمایه ها و افزایش تولیدات داخلی بکوشند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163512220 بازدید:102
خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا خطبه های نماز جمعه شهر بوئین زهرا خطبه های نماز با شکوه جمعه این هفته شهر بوئین زهرا به امامت حجت اسلام و المسلمین زرینه خطیب جمعه این شهر اقامه شد. حجت اسلام و المسلمین زرینه امام جمعه بوئین زهرا با تبريک سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي از دلاوريهاي رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس تجليل کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163505408 بازدید:196
خطبه های نماز جمعه شهر الوند خطبه های نماز جمعه شهر الوند خطبه های نماز جمعه این هفته شهر الوند به امامت حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی خطیب جمعه این شهر اقامه شد. حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه الوند با اشاره به ادامه جنایات گروه تکفیری داعش درمنطقه گفت : تنها راه خلاص شدن از شَرِ ، این جنایتکاران، همراهی کشورهای مدعی مبارزه با تروریسم ، با سیاستهای ایران دراین باره است .
تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۵/۲۴ شناسه مطلب:163495659 بازدید:72
گزارش وضع هوای استان در 24 ساعت آینده پیش بینی وضع هوای استان در 24 ساعت آینده اداره کل هواشناسی وضع هوای استان در ساعات آینده را صاف گاهی وزش باد،از بعد از ظهر در ارتفاعات شمالی نیمه ابری با احتمال رگبار پراکنده پیش بینی کرد. بر همین اساس در شبانه روز گذشته آوج با 15 و آبیک با 39 درجه سانتیگراد بالای صفرخنکترین و گرمترین مناطق استان بودند نوسان دمایی شهر قزوین هم بین 21 تا 37 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
نمایش 1 - 20 از 3,635 نتیجه
از 182
در 1.864 ثانیه کامل شد

پر بیننده ترین اخبار

محتوا با برچسب منطقه حفاظت شده.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

جدیدترین اخبار

محتوا با برچسب منطقه حفاظت شده.