رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

نمایش محتوایی خبر

 

 

جستجوی پیشرفته

نمایش 14,461 - 14,480 از 14,637 نتیجه
از 732
 
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1852124 بازدید:126
نماز جمعه شهر دانسفهان در دانسفهان امام جمعه این شهر ضمن توصیه خود و نمازگذاران به رعایت تقوی اللهی رعایت آن را موجب روسفیدی انسان در دنیا و آخرت دانست. حجت الاسلام و المسلمین انصاری حماسه 9 دی را نمونه ای دیگر از موفقیت ها و دستاوردهای ملت بزرگ ایران در حفظ انقلاب و ارزش های دینی برشمرد و این رویداد بزرگ را موجب شکست و نا امیدی تمام دشمنان انقلاب دانست. وی به توطئه های مختلف دشمنان اشاره کرد و گفت : مردم ما همیشه آماده دفاع از ولایت و نظام اسلامی اند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1852152 بازدید:95
خطبه های نماز جمعه شهر خاکعلی امام جمعه خاکعلی با اشاره به اینکه نماز جمعه یکی از بهترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود خواستاز زمنیه سازی های بیشتر به منظور حضور تمام اقشار جامعه به ویژه جوانان در این رویداد بزرگ شد. حجت الاسلام والمسلمین اکبری با گرامیداشت حماسه نهم دی گفت : بعد از این روز باشکوه اقتدار نظامی اسلامی بیشتر از گذشته شد .
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1852445 بازدید:58
نماز جمعه شهر سگزآباد امام جمعه سگزآباد با بیان اینکه نماز جمعه دستاوردهای معنوی و فرهنگی با ارزشی برای مردم به ویژه نسل جوان دارد خواستار حضور پرشور و گسترده تمام اقشار جامعه به ویژه نسل جوان در این اجتماع بزرگ شد. حجت الاسلام والمسلمین آقا حسینی گفت : ملت ما همواره در فتنه های مختلف نشان دادند ، همواره آماده دفاع از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی هستند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1851296 بازدید:39
خطبه های نماز جمعه شهر شال در شال امام جمعه این شهر رعایت تقوی را نشانه اخلاص و بندگی انسان برشمرد و خود و نمازگذاران را به رعایت آن توصیه نمود. حجت الاسلام والمسلمین موسوی شالی حماسه نهم دی را نماد عزّت، استقلال و بصيرت ملت بزرگ ایران در دفاع از آرمانهای والای انقلاب اسلامی دانست .
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1851329 بازدید:34
خطبه های نماز جمعه شهر اسفرورین امام جمعه اسفرورین در خطبه های نماز جمعه این شهر در جمع نمازگذاران این شهر با بیان اینکه تقوی انسان را از گناه و معصیت دور می کند و موجب سعادت انسان در دنیا و آخرت می شود خود و نمازگذاران را به رعایت آن توصیه نمود. حجت الاسلام و المسلمین زارعی با اشاره به توطئه نفتی برخی کشورها علیه کشورمان ، بر کاهش وابستگی به درامدهای نفتی تاکید کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1851262 بازدید:89
نماز جمعه شهر ضیاء آباد امام جمعه ضیاء آباد در خطبه های نماز جمعه این شهر ضمن توصیه خود و نمازگذاران به رعایت تقوی اللهی تقوی را بهترین حالت بندگی مسلمانان دانست. حجت الاسلام و المسلمین جعفری هدف دشمن را در فتنه سال 88 ، براندازی نظام اسلامی دانست و گفت : مردم ما در نهم دی با تبعیت از ولایت فقیه ، پاسخ چندین ماه فتنه گری آنان را دادند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1850959 بازدید:55
خطبه های نماز جمعه شهر شال در شال امام جمعه این شهر رعایت تقوی را نشانه اخلاص و بندگی انسان برشمرد و خود و نمازگذاران را به رعایت آن توصیه نمود. حجت الاسلام والمسلمین موسوی شالی حماسه نهم دی را نماد عزّت، استقلال و بصيرت ملت بزرگ ایران در دفاع از آرمانهای والای انقلاب اسلامی دانست .
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1850400 بازدید:42
خطبه های نماز جمعه شهر محمدیه امام جمعه محمدیه در آیین وحدت بخش نماز جمعه این شهر ضمن توصیه نمازگذاران به رعایت تقوی اللهی تقوی را مانع انحراف انسان از راه راست دانست. حجت الاسلام والمسلمین موسوی موینی به خدمات ارزشمند نظام اسلامی در نقاط دور ونزدیک اشاره کرد وگفت: مسئولان باید با همدلی و همکاری بیشتر به رفع کاستی ها اقدام کنند. وی همچنین با تبریک فرارسیدن روز 9 دی حادثه بزرگ 9 دی را نمونه ای دیگر از تحولات بزرگ در تاریخ این سرزمین برشمرد و اظهار داشت ملت ایران با حضور...
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1850973 بازدید:49
نماز جمعه شهر اقبالیه امام جمعه شهر اقبالیه در جمع نمازگذاران این شهر به نقش تقوی در زندگی درست و معنوی انسان اشاره کرد و خود و مومنین را به رعایت آن توصیه و سفارش نمود. حجت الاسلام فاطمیان به نمایش بصیرت ووحدت مردم در نهم دی سال 88 اشاره کرد و گفت : ملت ایران همواره نشان دادند پای ارزشهای دینی وانقلابی ایستاده اند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1849120 بازدید:39
خطبه های نماز جمعه شهر الوند در الوند امام جمعه این شهر خطیب جمعه این شهر با اشاره به نقش تقوی در زندگی معنوی انسان رعایت تقوی را یکی از خصوصیت های بارز مسلمان بر شمرد. حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی به هفتم دی ماه سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان امام راحل اشاره و از خدمات دست اندر کاران امر سواد آموزی قدردانی کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1849123 بازدید:49
نماز جمعه شهر محمود آباد نمونه در محمود آباد نمونه امام جمعه این شهر با اشاره به اینکه پیروی انسان از هوای نفس همواره موجب گناه و در نهایت گرفتاری انسان در دنیا و آخرت می شود تقوی را بهترین سد در برابر هوای نفس دانست و خود و مسلمانان را به رعایت تقوی اللهی توصیه و سفارش نمود. حجت الاسلام والمسلمین سماواتی با اشاره به پنجم دی سالروز زلزله بم ، بر اهتمام بیشتر مسئولان در نظارت بر ساخت و سازها همچنین نوسازی بافت های فرسوده تاکید کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1848886 بازدید:62
نماز جمعه شهر آبیک امام جمعه آبیک با بیان اینکه تقوی و روحیه تقوی مومن و مسلمان وی را از انحراف در برابر هوای نفس باز می دارد خود و مومنین را به رعایت آن توصیه نمود. حجت الاسلام والمسلمین موسوی نهم دی سال 88 را افتخار بزرگ برای ملت ایران دانست و گفت : مردم ما همواره آماده دفاع از ارزشها هستند.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1848824 بازدید:55
خطبه های نماز جمعه شهرآوج امام جمعه آوج ضمن توصیه خود و مومنین به رعایت تقوی اللهی تقوی را مانع و سدی در برابر هوای نفس دانست حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با گرامیداشت هفته سواد آموزی خواستار ترویج هر چه بیشتر کتاب و کتابخوانی در بین آحاد مردم شد. وی همچنین با گرامی داشت 9 دی این روز را روز سربلندی ملت ایران بر شمرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1848097 بازدید:41
نماز جمعه شهر بویین زهر امام جمعه بویین زهرا در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به اینکه تقوی روحیه برتری یک مومن در برابر شیطان و هوای نفس است خود و نماز گذاران را به رعایت تقوی اللهی توصیه نمود. حجت الاسلام زرینه با گرامیداشت حماسه ملت بزرگ ایران در نهم دی سال 88 و نامگذاری این روز به روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، بی اعتماد کردن مردم به نظام اسلامی و درگیری های خیابانی را دوهدف دشمن در این فتنه دانست.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1846562 بازدید:43
خطبه های نماز جمعه شهر تاکستان آیت الله اسلامی در خطبه های نماز جمعه این هفته تاکستان با بیان اینکه نهم دی سال 88 برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد گفت : دفاع از آرمانهای والای امام رحل و ارزشهای اسلامی و تبعیت از ولایت سه شاخصه حرکت مردم در این روز بود . امام جمعه تاکستان با اشاره به جایگاه علمی ایران در جهان بر ارتقای آن تاکید کرد.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1844579 بازدید:153
نماز جمعه قزوین نهم دی آزمون میثاق امت با ولایت و روزی فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی . امام جمعه موقت قزوین در خطبه های نماز جمعه ، راهپیمایی باشکوه مردم در نهم دی سال 88 را پاسخی قاطع به ماهها فتنه گری دانست گفت : این حرکت ارزشمند و با بصیرت ، درسی فراموش نشدنی به دشمنان بود. حجت الاسلام و المسلمین باریک بین همچنین از جریان های سیاسی وابسته به انقلاب و دوستدار ولایت خواست ، مراقب موضع گیری های خود باشند. امام جمعه موقت قزوین با بیان اینکه عمل به قانون...
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1844541 بازدید:126
پیروزی تیم بسکتبال هفت الماس قزوین مقابل صنعت نفت آبادان پیروزی تیم بسکتبال هفت الماس قزوین مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور تیم هفت الماس قزوین موفق شد بانتیجه 84 بر 72 تیم صنعت نفت آبادان را شکست دهد. هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور عصر پنجشنبه در حالی آغاز شد که تیم های هفت الماس قزوین و صنعت نفت آبادان در دیداری که برای هر دو تیم حساس و حیاتی بود در سالن مملو از تماشاگر شهید بابایی قزوین به دیدار هم رفتند و در نهایت این تیم هفت الماس قزوین بود که...
خبر: ورزشی
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1844232 بازدید:49
همایش وقف و بانوان در شال همایش وقف و بانوان در شال در همایش وقف و بانوان در شال ، از زهرا دباغ چیان از واقفان نمونه استان قدردانی شد. دباغ چیان 6 هزارمترمربع باغ پسته به ارزش یک میلیارد 200 میلیون ریال را وقف انجام کارهای پژوهشی و آموزشی در شهرستان بوئین زهرا کرده است.
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1844156 بازدید:37
رقابت های جودو لیگ برتر کشور رقابت های جودو لیگ برتر کشور تیم جودوی استان در ادامه مرحله دوم رقابت های لیگ برتر ، 27 دی ماه به مصاف تیم های ثامن الحجج ، پاس قوامین و بانک شهر تهران می رود. این رقابت ها با شرکت 12 تیم در تهران برگزار می شود. جودوکاران استان در مرحله نخست این پیکارها دو برد و یک باخت را کسب کرده بودند .
تاریخ انتشار:۱۳۹۳/۱۰/۶ شناسه مطلب:1843914 بازدید:38
بدمینتون باز نونهال استان در اردوی آماده سازی تیم ملی بدمینتون باز نونهال استان به اردوی آماده سازی تیم ملی دختران دعوت شد. فریماه عبدی پور با نظر کادر فنی از ماه آینده تمرینات آماده سازی خود را در دومین مرحله اردوی تیم ملی که در تهران برگزار می شود ، پی می گیرد.
نمایش 14,461 - 14,480 از 14,637 نتیجه
از 732
در 2.415 ثانیه کامل شد