سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

برنامه های شبکه قزوین برای مناسبت «روز ازدواج» - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های شبکه قزوین برای مناسبت «روز ازدواج»

بمناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) در ویژه برنامه «طوبی» زندگی مشترک زوج جوان قزوینی آغاز خواهد شد.

حسن اکبری گفت: این ویژه برنامه با هدف معرفی سیره و روش علوی در مقوله ازدواج، ترویج ازدواج آسان و فرهنگسازی چگونگی مقابله با ویروس کرونا از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش خواهد شد.

وی اظهار داشت: رویکرد این ویژه برنامه معرفی زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بعنوان الگوی یک ازدواج موفق و آسان است که از شبکه  استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود. ویژه برنامه «طوبی» علاوه بر حضور زوج جوان برای آغاز زندگی مشترک شامل بخش های مختلفی همچون: ارتباط مستقیم با بیمارستان های سطح استان برای اطلاع از وضعیت بیماران کرونایی، مولودی خوانی، نغمه های  مذهبی، شعر، گفتگوی کارشناسی و مصاحبه مردمی می باشد. این ویژه برنامه سه شنبه شب ساعت 21 به تهیه کنندگی حجت الاسلام مهدی احمدی، کارگردانی کیانوش بهاروند، نویسندگی خانم ربانی و اجرای حجت الاسلام محمدی به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می گردد.

اکبری افزود: رادیو قزوین هم در برنامه های روزانه و شبانه خود: زندگی سلام، کلبه مهر، در مسیر بندگی، چکامه، تیک تاک، دیماج و گرده مله همراه با بخش های متنوعی همچون: اطلاع رسانی برنامه های فرهنگی در سطح استان به مناسبت روز ازدواج از طریق ارتباط تلفنی با مسئولین، گفتگو با مردم با هدف ترویج فرهنگ ازدواج به سبک اسلامی،ایرانی و تشکیل خانواده سالم، آشناسازی مخاطبان با گوشه هایی از سبک زندگی مشترک حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) و ترغیب خانواده ها به برگزاری آسان ازدواج فرزندان و بررسی آسیب های سختگیری های نابجا در ازدواج میهمان شنوندگان خواهد بود.