رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برنامه های شبکه قزوین در ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های شبکه قزوین در ماه مبارک رمضان


مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین از پیش بینی 5 ویژه برنامه زنده تلویزیونی و رادیویی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
سعید انبارلوئی گفت: سیمای مرکز قزوین در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه افطار با عنوان «قرار آسمانی» و ویژه برنامه سحر با عنوان «سحرگاهان و ویژه برنامه جمع خوانی قرآن کریم با عنوان «تلاوت نور» را برای مخاطبان و مردم شریف استان پیش بینی نموده است که این برنامه ها به صورت زنده پخش خواهند شد.
وی در ادامه به ساعت پخش برنامه های سیما اشاره و تصریح کرد: برنامه افطار بعد از خبر ساعت 19:15 به مدت 75دقیقه، برنامه سحر یک ساعت قبل از اذان صبح به مدت 60دقیقه و برنامه تلاوت نور هم بعد ازظهرها به مدت 70دقیقه از شبکه قزوین روی آنتن می رود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین اظهار داشت: رادیو قزوین ویژه برنامه های «ماه عاشقی» و «فیض سحری» را برای اوقات افطار و سحر تمهید نموده است که در طول ماه مبارک رمضان از شبکه استانی صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.
انبارلوئی گفت: برنامه افطار رادیو قزوین حدود یک ساعت قبل از افطار به مدت 75دقیقه و برنامه سحر به مدت 105دقیقه  لحظات بامدادی را همراه با شنوندگان روزه دار خواهد بود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین به ویژه برنامه های رسانه استان در مناسبت های ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: در این ماه علاوه بر پخش ویژه برنامه های افطار و سحر، برای مناسبت هایی همچون میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، شهادت حضرت علی علیه السلام، لیالی قدر، روز قدس و عید سعید فطر به صورت مجزا پیش بینی شده است که دراین ایام پخش خواهند شد.
وی در ادامه به فعالیت های معاونت خبر این مرکز در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: پوشش ویژه برنامه های این ماه عزیز و تهیه و تولید گزارش های ویژه خبری، از مهمترین برنامه های این معاونت در ماه مبارک رمضان است.
انبارلویی در پایان به برنامه های معاونت فضای مجازی برای این ایام اشاره کرد و افزود: معرفی و اطلاع رسانی ویژه برنامه های رادیویی و تلوزیونی در ماه مبارک رمضان، طراحی و انتشار عکس نوشت و پوسترهای مناسبتی،ادعیه،نکات مربوط به روزه داران، طراحی اینفوگرافیک با موضوعات متنوع و مرتبط با ماه رمضان، تولید ۵ کلاکت کلیپ های سبک زندگی و موصوعات روزه داری با عنوان "نقطه ویرگول" ،راه اندازی پویش "افطاری ساده" و انتشار ادعیه روزانه در بستر های مختلف از فعالیت های این معاونت در ایام ماه مبارک رمضان است.شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین