سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین در دهه فجر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های صدا و سیمای مرکز قزوین در دهه فجر


صدا و سیمای مرکز قزوین در دهه فجر ویژه برنامه های متعددی پخش می کند.
بگفته مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین، سیمای این مرکز با ویژه برنامه های «خیابان انقلاب» و ویژه برنامه «روز 22بهمن» در ایام ا... دهه فجر میهمان مخاطبان خواهد بود.
سعید انبارلوئی گفت: برنامه «خیابان انقلاب» ویژه برنامه دهه فجر از روز دوازدهم تا بیست و یکم بهمن هرروز به مدت 60 دقیقه روی آنتن می رود. این ویژه برنامه شامل بخش های مختلفی همچون: انعکاس شور و نشاط انقلابی مردم در نقاط مختلف استان، بخش گزارشی نمایش سخنان نسل های قبل و بعد از انقلاب در قاب تصویر، انعکاس خدمت رسانی و توانمندی های دستگاه های خدمات رسان در قبل و بعد از انقلاب، تشریح روند تحولات انقلاب در استان، مسابقه با موضوع انقلاب و رویدادهای انقلاب در استان، معرفی شخصیت ها و رجال انقلابی استان است. «ویژه برنامه روز 22بهمن» هم به مدت 90 دقیقه با  پخش سرودهای انقلابی» حاوی آهنگ ها و سرودهای خاطره انگیز روزهای پیروزی انقلاب و  تصاویر سال های قبل«راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن» را منعکس می کند. سیمای مرکز قزوین همچنین در برنامه های زنده روزانه و شبانه همچون: صبح بخیر قزوین، رنگ زندگی و چهلستون به موضوع دهه فجر می پردازد.
وی همچنین به برنامه های تامین و پخش سیما در ایام الله دهه فجر اشاره کرد و افزود: پخش سریال ارمغان تاریکی، سریال از نفس افتاده، جشنواره سینمایی ویژه فجر، مستند آن سالها ،مستند در برابر طوفان، مستند فیروزه، مستند موزه عبرت، مستند عصر خمینی(ره) ،میان برنامه نور هدایت ،میان برنامه حافظه ما ،میان برنامه موزه عبرت ،میان برنامه قصه سینما، موشن گرافیک رهبر، سینمایی کودک ،موشن گرافیک خاطرات رضاخانی،      
نوای مینودری و دوربین من رسانه من از جمله برنامه هایی است که در این ایام روی آنتن شبکه قزوین می رود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در ادامه به برنامه های رادیو قزوین در ایام ا... دهه فجر اشاره و تصریح کرد: برنامه های «حماسه پیروزی» ویژه برنامه روز 22بهمن ساعت 9 صبح به مدت 180 دقیقه، «خاک مهرآئین» ویژه برنامه دهه فجر از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن هرروز به مدت 60 دقیقه ساعت 17، «نمایش مبارزان» هم از یازدهم تا سی ام بهمن به تعداد 20نمایش 30 دقیقه ای هرروز ساعت 14:30 در این ایام تقدیم حضور مخاطبان می شود.
وی افزود: برنامه «حماسه پیروزی» ویژه برنامه روز 22بهمن است و رویکردی شاد و مفرح دارد که مبارزان انقلاب را هم دراستان معرفی می کند؛ برنامه «خاک مهرآئین» هم شامل بخش های مختلفی همچون: تشریح دستاوردهای علمی و فناوری استان در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی؛ بیان رویدادهایی از تحولات انقلاب در اماکن مختلف استان ؛ نگاهی گذرا به رویدادهایی که در جریان پیروزی انقلاب رخ داده است؛ پخش گزیده هایی از بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی ؛ «مسابقه پیامکی» حاوی سئولاتی بومی از تحولات انقلاب و پخش نمایش های کوتاه رادیویی مشتمل بر داستان هایی کوتاه که منبطق با فضای اجتماعی و سیاسی استان در دوران انقلاب است. رادیو قزوین همچنین در برنامه های زنده روزانه و شبانه همچون: زندگی سلام،کلبه مهر، تیک تاک و مستقیم آینده به موضوع دهه فجر می پرازد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین همچنین به برنامه های تامین و پخش رادیو قزوین اشاره کرد و افزود: پخش مستند «تا همیشه ماندگار» معرفی شخصیت های تاثیرگذار در جریان انقلاب استان، پخش مستند «محل قرار» معرفی اماکن قزوین در ایام انقلاب، پخش مستند «شمس جاوید» زندگینامه حضرت امام خمینی(ره) و پخش آنونس و موسیقی های باکلام و بی کلام در دستور کار رادیو قزوین در ایام الله دهه فجر قرار دارد.
انبارلویی در ادامه بیان داشت: خبر مرکز قزوین هم اطلاع رسانی و پوشش خبری برنامه های مناسبتی در ایام الله دهه فجر و تهیه حداقل 6گزارش از دستاوردهای انقلاب و پوشش خبری برنامه های مناسبتی برنامه های اعلامی در روز 22بهمن و گفتگوهای ویژه خبری با موضوع دهه فجر، پخش گزارش درباره معرفی شهدای شاخص انقلاب و معرفی دستاوردهای عمرانی، اقتصادی و فرهنگی در استان و تشویق مردم به نصب پرچم ایران در سردرب منازل و معرفی توانمندی های استان در حوزه های مختلف در بخش های خبری شبکه های سراسری را منعکس می کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تمهیدات اتخاذ شده از سوی معاونت فضای مجازی صداوسیمای مرکز
قزوین اشاره و تصریح کرد: این معاونت هم در ایام ا... دهه فجر برنامه هایی همچون: طراحی صفحات ویژه ایام الله دهه فجر در وب سایت و صفحه مجازی مرکز، طراحی و پیاده سازی پویش های مردمی ویژه دهه فجر به صورت مشترک و تعاملی با هدف دریافت و انتشار آثار ارسالی مردمی در قالب های عکس نوشت کاریکاتور ویدیو پادکست و ... در تمامی شبکه های اجتماعی و پخش از قاب شبکه قزوین، پخش ویژه برنامه های تولیدی مرکز به صورت همزمان از صفحه رسمی مرکز ، معرفی ویژه برنامه های تولیدی رادیو و تلویزیون در قالب پوستر عکس نوشت و تیزر در بسترهای شبکه های اجتماعی، انتشار اخبار و رویدادهای استانی و کشوری به صورت ویژه و متناسب با مناسبت های مختلف، تهیه و تولید و انتشار موسیقی ، نماهنگ و موزیک های تولیدی و تامینی متناسب با ایام الله دهه فجر، باز نشر آیتم های  پر مخاطب و جذاب از برنامه های تولیدی مرکز در شبکه های اجتماعی و پیام رسانها، طراحی و اجرای نظرسنجی از مخاطبان و کاربران شبکه های اجتماعی پیرامون موضوع و محتوا و جذابیت برنامه های مرکز و موضوعات مختلف، تهیه و بازتولید و انتشار بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در قالب گزارش تصویری،گزارش صوتی ،دلنوشته و عکس نوشته و ... با محوریت دهه فجر و ترند سازی هشتک های پرمخاطب و جریان ساز همچون #دهه فجر #دهه فجرمبارک #انقلاب اسلامی #فجر_نور با محوریت دهه فجر در شبکه های اجتماعی را در دستور کار دارد.

 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین