جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

توسعه صنعت گردشگری مناسبترین منبع آمدهای پایدار - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

توسعه صنعت گردشگری مناسبترین منبع آمدهای پایدار

توسعه صنعت گردشگری مناسبترین منبع آمدهای پایدار

شهردار قزوین با تاکید بر اتکای شهرداری به درآمدهای پایدار گفت: 80 درصد زیرساخت ها برای جذب گردشگر فراهم شده است و باید به دنبال این باشیم که با توسعه گردشگری تولید ثروت کنیم.
ˈمسعود نصرتیˈ روز شنبه در سومین جلسه هم‎اندیشی با مدیران و کارشناسان با تاکید بر اینکه باید فضای سرمایه گذاری در شهر قزوین فراهم شود، افزود: برای اجرای پروژه های شهر قزوین باید ابتدا مطالعات دقیق صورت گیرد تا با شرایط اقتصادی بتوانیم آن را اجرایی کنیم.
وی اضافه کرد: اگر بتوانیم در شرایط اقتصادی سخت پروژه های شاخص را اجرا کنیم موفق خواهیم بود و به اهداف توسعه شهر خواهیم رسید.
نصرتی با بیان اینکه شعار مدیریت متحد شهری در قزوین محقق شده است، گفت: مدیریت شهری قزوین توانسته با اتحاد و همدلی خارج از سلیقه های سیاسی اقدامات بزرگی برای تحول شهر قزوین انجام دهد.
وی اضافه کرد: شهر باید هنرمندانه مدیریت شود تا در شرایط اقتصادی سخت بتوان همچنان روند توسعه را ادامه داد.
نصرتی افزود: ارتقای جایگاه شهر قزوین برای تحول از اهداف اصلی مجموعه مدیریت شهری است و برای تحقق اهداف مدیریت شهری، باید همه مدیران و کارکنان با هم متحد و همفکر باشند.
شهردار قزوین گفت: هر فعالیتی در شهرداری باید بدون وابستگی به بودجه دولت باشد و بر این اساس اگر هنرمندانه عمل کنیم، خواهیم توانست به اهداف مورد نظر برسیم.
نصرتی با بیان اینکه فرق بین مدیریت خوب و بد در شرایط بحرانی مشخص می شود، گفت: با توجه به ظرفیت های شهر قزوین، زمینه فعالیت در این شهر زیاد است.
این مسوول اظهارکرد: در چند سال گذشته شهرداری قزوین اثبات کرده که از دیگر شهرداری ها متفاوت است و توانسته با همدلی و خارج از سلیقه های حزبی و گروهی کارهای بزرگی انجام دهد.
نصرتی با اشاره به روزهای پایانی سال گفت: روزهای پایانی سال برای شهرداری مهم می باشد و با برگزاری جلسات متعدد به دنبال کسب درآمد و وصول مطالبات است و در این راستا همه نیروهای شهرداری با همدلی قدم بردارند.شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین