رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل و کارکنان اوقاف قزوین باآیت الله باریک بین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

دیدار مدیرکل و کارکنان اوقاف قزوین باآیت الله باریک بین

دیدار مدیرکل و کارکنان اوقاف قزوین باآیت الله باریک بین

به منظورارائه گزاش عملکرد دیدار مدیرکل و کارکنان اوقاف قزوین باآیت الله باریک بین نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین به مناسبت هفته وقف دیدار نمود
به مناسبت هفته وقف جمعی از کارکنان ومدیران اداره کل اوقاف وامور خیریه استان با نماینده مقام معظم رهبری در استان وامام جمعه قزوین دیدار کردند
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان در رابطه با برنامه های هفته وقف بیان داشت:در هفته وقف سعی وتلاش خود را در جهت تقدیر از کسانی داریم که در جهت وقف این اداره کل را همراهی کردند.
حجت الاسلام مصطفی نوروزی تصریح کرد:اداره کل اوقاف وامورخیریه استان در تمام ولادتها ووفیات ائمه اطهار برنامه های مناسبی برای مردم استان قزوین تدارک دیده شده که نمونه آن پخش برنامه های قرآنی از شبکه استانی وهمچنین برنامه های ایام ماه مبارک رمضان وایام ماه محرم وصفر که همه این برنامه ها از صدا وسیمای مرکز قزوین پخش شدکه جای تقدیر است.
وی نگاه وتوجه جدی به مساجد به خصوص امام زاده گان در استان خاطرنشان کرد:بنا بر تاکیدات رهبر معظم انقلاب در رابطه با تبدیل امام زاده گان به قطب فرهنگی ،اداره کل اوقاف وامور خیریه استان فرمایشات ورهنمودهای رهبر معظم انقلاب را در دستور کار خود داشته وتوجه جدی در این زمینه خواهد داشت.
مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان افزود: سال گذشته مجلس شورای اسلامی سه استان فارس، اصفهان و تهران را ملزم به انتشار این اوراق قرضه کرد و امسال قزوین هم به این استان ها پیوسته و این اوراق را منتشر می کند تا افرادی که بزاعت مالی زیادی ندارند بتوانند با مبالغ کم به صورت جمعی در این امر خیر شرکت کنند.
حجت الاسلام نوروزی از پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه ۱۶۰ واحدی مسکن بیدستان، بیمارستان شهر بیدستان، بیمارستان همودیالیز از محل موقوفات حاج محمد حسین خزانه و احیاء باغ پسته بوئین زهرا با کاشت ۲۲۰۰ اصله درخت خبر داد.
وی با اشاره به رابطه وقف و اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: مقام معظم رهبری رابطه وقف و اقتصاد مقاومتی را بسیار بلند دیده اند، که این رابطه از دو طریق تولید و اشتغال زایی به انجام می رسد.
نوروزی طرح آرامش بهاری در جوار بقاع متبرکه را یکی از برنامه های فرهنگی این سازمان برشمرد و بیان کرد: برنامه هایی همچون سوگواره یاس نبوی، بصیرت عاشورایی، اعزام مبلغ به مناطق دورافتاده، طرح اکمال دین نبوی و نشاط معنوی از جمله طرح های انجام شده توسط اوقاف است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در پایان برگزاری طرح بصیرت عاشورایی را یک از برنامه های موفق کشور در ایام محرم و صفر معرفی کرد و آن را مورد توجه مسئولان کشوری دانست.شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین