جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

مدیران جوان متخصص در اولویت بکار گیری هستند - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

مدیران جوان متخصص در اولویت بکار گیری هستند

مدیران جوان متخصص در اولویت بکار گیری هستند

معاون امور استانها و مجلس سازمان صدا وسیما گفت: با واگذاری تولید برنامه به بخش خصوصی، کیفی سازی برنامه ها و استفاده از مدیران جوان در ستاد چابک سازی رسانه ملی با شتاب بیشتری عملیاتی می شود.
حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم در حاشیه سفر یک روزه به استان قزوین برای معرفی مدیرکل جدید صدا وسیمای این مرکز در گفتگو با خبرنگار مهر سیاست های رسانه ملی در دوره مدیریت جدید را تشریح کرد.
موسوی مقدم در خصوص نقش رسانه ملی در جنگ رسانه ای جهانی اظهارداشت: در جنگ رسانه ای جهان رسانه هایی پیروز می شوند که از پشتوانه عظیم فرهنگی، تاریخی غنی برخوردار باشند در غیر این صورت در این نبرد در محاق خواهند رفت و رسانه های دیگر خیلی سریع آنها را بایکوت می کنند.
وی افزود: هم کشور و هم مکتب ما در طول تاریخ از پشتوانه عظیم فکری، علمی و فرهنگی برخوردار بوده و به برکت اسلام که از بنیانگذاران مکتب فلسفی است و خیلی از مسائل علمی سرآغاز دینی دارد از حیث علمی و فرهنگی و تاریخی بسیار غنی و پربار هستیم که اگر رسانه ها بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند و در جنگ نرم به جای انکه منفعل باشند فعال برخورد کنند به موفقیت خواهند رسید.
معاون امور مجلس و استانهای سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران یادآورشد: در طول دو دهه گذشته تولید علم در کشور بالا رفته و از نظر نرم افزاری رشد خوبی داشته ایم و توانسته ایم در تحولات فرهنگی جهان هم تاثیرگذار باشیم که در این میان رسانه های استانی بهتر می توانند عمل کنند زیرا به راحتی قادرند به مسائل فرهنگی بپردازند و به موضوعات بومی و محلی اهمیت بیشتری دهند و از داشته های علمی، فرهنگی و تاریخی خود استفاده بهینه کنند.
این مسئول بیان کرد: اگر بتوانیم به این سرمایه های استانی تکیه کنیم رسانه می تواند موفق تر عمل کند لذا رسانه های استانی رادیویی و تلویزیونی در ۳۲ مرکز استان می توانند نقش موثری در تحول فرهنگی و جنگ رسانه ای ایفا کنند.شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین