رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

هویت ایرانی و اسلامی ازعوامل اصلی وحدت توده های مختلف مردم در جریان انقلاب اسلامی بود. - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

هویت ایرانی و اسلامی ازعوامل اصلی وحدت توده های مختلف مردم در جریان انقلاب اسلامی بود.

هویت ایرانی و اسلامی ازعوامل اصلی وحدت توده های مختلف مردم در جریان انقلاب اسلامی بود.

جامعه ایران دارای ساختار جمیعتی گوناگونی بوده و عامل اصلی یکپارچگی مردم در زمان انقلاب اسلامی مولفه ای است که همه اهداف در آن تعریف شده و آن چیزی جز هویت ایرانی و اسلامی نیست .
دکتر عباس جهان بخشی رییس جدید واحد تاکستان در نخستین جلسه هم اندیشی و دیدار با کارکنان واحد که به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت:انقلاب اسلامی صرفاً یک تحول سیاسی نبود بلکه تحولی اجتماعی و تاریخ ساز با رهبری قهرمانانه حضرت امام خمینی و همچنین حضور قهرمانانه مردمی بود که انقلاب را خلق کردند.
رییس واحد تاکستان ویژگی اصلی مردم در زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را چشم پوشی از منیت دانست و افزود: کار دسته جمعی و اتحاد و همدلی مردم باعث خلق حماسه ای شد که امام راحل آن را انفجار نور نامیدند.
دکتر جهان بخشی با قدردانی از زحمات همه روسای گذشته واحد تصریح کرد: تلاش من و همه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان در همه سطوح برای ارتقای واحد بوده و در طی این مدت کوتاه تصدی بنده بر این پست کمیته های مختلفی تشکیل شده تا با نگاه کارشناسی برنامه هایی تدوین شود و دانشگاه را روبه پیشرفت قرار دهد.
وی استراتژی کلان دانشگاه آزاد اسلامی را ناشی از دو دستور العمل دانست و افزود: سند بالا دستی مقام معظم رهبری در حوزه علم و فناوری و همچنین برنامه مدون و کار شده تحت مدیریت ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی دکتر میرزاده مسیر حرکت ما را مشخص می نماید.
رییس واحد تاکستان گفت:در تک تک حوزه های دانشگاه کارگروههایی تشکیل شده که تمرکز اصلی آنها بر روی مسائل آموزشی ، پژوهشی و بالاخص درآمد زایی دانش بنیان با توجه به ظرفیت های ویژه منطقه ای و استانی و الویت های ملی است که از این جمله می توان به طرح های درآمد زای در حال اجرا در حوزه پژوهش و تصویب رشته های جدید در حوزه آموزش اشاره کرد که امید است در آینده نزدیک با توجه به اقدامات اخیر و تلاشهای گذشته شاهد نتایج بسیار خوبی باشیم.
وی به اهمیت نیروی انسانی در این واحد اشاره و بیان کرد: نیروی انسانی ابزار اصلی کار ما در این دانشگاه است که اگر انگیزه کافی و امید به آینده داشته باشند با تمام توان در مسیر اعتلای دانشگاه تلاش خواهند نمود.
دکتر جهان بخشی در پایان با اشاره به ظرفیتهای بالقوه دانشگاه گفت: در حوزه های سخت افزاری ، نرم افزاری و نیروی انسانی واحد دارای پتانسیل فوق العاده ای بوده و ما مطمئناً با همراهی کل مجموعه در طی یک برنامه زمانی پیش بینی شده در همه حوزه ها، دانشگاه را به سمت ظرفیتهای واقعی آن پیش خواهیم برد.شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین