رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

جهان نیازمند وحدت توحیدی است - نمایش محتوای صدا

 

 

جهان نیازمند وحدت توحیدی است

نماز جمعه قزوین

جهان نیازمند وحدت توحیدی است
امام جمعه موقت قزوین، با گرامی داشت هفته وحدت، جهان امروز را نیازمند وحدت توحیدی دانست و گفت: هیچ عاملی جز دین اسلام نمی تواند این نیاز را برآورده سازد.
حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در خطبه های این هفته نماز جمعه قزوین با تبریک میلاد فرخنده رسول اکرم (ص) و امام جفر صادق (ع) افزود: هیچکس جز دین و آیین اسلام و رهبری دینی نمی تواند ادعای رهبری و پرچمداری وحدت توحیدی را داشته باشد.
وی، با بیان اینکه آینده جهان با وحدت توحیدی ساخته می شود،خاطرنشان کرد: هر عاملی برای دستیابی به وحدت جهانی جزاسلام به نتیجه نمی رسد چرا که تنها این دین است که همه عوامل دستیابی به وحدت توحیدی را در خود جای داده است.
خطیب نماز جمعه قزوین، در بخش دیگری از خطبه های خود بر لزوم مبارزه با فساد و توجه مسئولان به رهنمودهای مقام معظم رهبری در این خصوص تاکید کرد .
حجت الاسلام و المسلمین عابدینی در بخش دیگری از خطبه های خود سالروز قیام 19 دی 1356 مردم قم را گرامی داشت و با بیان اینکه این حماسه در پی اهانت رژیم پهلوی در روزنامه اطلاعات به امام خمینی(ره) شکل گرفت، گفت: این اتفاق ، برخلاف تصور رژیم طاغوت به محبوبیت امام راحل افزود و موجب شکل گیری
قیام های گسترده که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 شد .
امام جمعه موقت قزوین در پایان 24 دی سالروز انتصاب مقام معظم رهبری به امامت نماز جمعه تهران را نیز گرامی داشت.