رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۸

  • رهنمودهای امام و رهبری
  • اولین ها
  • ایران ۲۰
  • یادداشت ها و مقالات
  • خاطرات انقلاب
  • روزشمار انقلاب

مرور انقلاب 57 با حاج آقای امینی(بخش دوم)

Loading the player...

دانلود

مرور انقلاب 57 با حاج آقای امینی(بخش دوم)

مبارزین دوران انقلاب نقش زیادی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.این گروه در دوران رژیم پهلوی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش مهمی را ایفا کردند.مبارزین دوران انقلاب در پیروزی انقلاب با روشنفکری خود جامعه را نسبت به ظلم و جور طاغوتیان آگاه می کردند.

همین روشنگری مبارزین انقلابی و تبیین کردن مردم باعث حضور پر شور و موثر مردم در جهت تحقق اهداف بلند بنیان گذار جمهوری اسلامی شد. این افراد در برابر ماموران رژیم شاهنشاهی تمام خطرات راپذیرفتند تا بتوانند نهضت اسلامی را گسترش دهند.

رژیم پهلوی با دستگیری و به شهادت رساندن عده ای از افراد مبارز و انقلابی قصد داشت تا نگذارد این قیام اسلامی شکل بگیرد این در حالی است که دنیا شاهد حفت ، خواری و شکست آنها شد.مبارزین انقلابی بعد از دستگیری توسط نیروهای ساواک و مورد شکنجه و آزار قرار گرفتن دست از اسلام و امام (ره ) برنداشته و دعوت حق را لبیک گفته و از انقلاب و ارزشهای متعالی اسلام عقب نشینی نکردند.

این دوران ملت ایران از روحانیت و علما تبعیت کرده و توانستند با حضور خود بساط رژیم پهلوی را برچینند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را جایگزین آن قرار دهند.امروز ما نیز باید قدردان این زحمات بوده و در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوشش دریغ نکنیم .


روایت «سوته دلان» در شبکه قزوین

سیمای مرکز قزوین، زندگانی یکی از اساتید نقاشی قهوه‌خانه‌ای ایران را روایت می کند. به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ این مستند...یک‌شنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

اعزام گروه تولیدی شبکه قزوین به مناطق سیل زده لرستان

شبکه قزوین با اعزام گروه تولیدی خود به مناطق سیل زده استان لرستان، وضعیت کنونی سیل زدگان را در این مناطق منعکس کرد. به گفته مدیر روابط عمومی...چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

04:15:07 اذان صبح
05:58:54 طلوع آفتاب
13:06:36 اذان ظهر
20:14:43 غروب آفتاب
20:34:11 اذان مغرب
اوقات به افق :

زمانبندی پخش برنامه‌های امروز