سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۰

آب و آینه - نمایش محتوای صدا

 

 

آب و آینه

Loading the player...
برنامه آب و آینه در تاریخ 95/12/30 ساعت 11:00 به مدت 240 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
در زمانهای قدیم مردم آغاز سال نو را توسط نوروز خوانها که از روستاها به شهر می آمدند متوجه می شدند و جشن می گرفتند اما با پیدایش و گسترش رادیو و تلویزیون این رویداد توسط رسانه اطلاع رسانی می شود. لذا بر اساس روال سالهای گذشته برآن شدیم تا یک بار دیگر در آغاز سال جدید در کنار هم استانی های خوبمان باشیم و آغاز سال جدید را با آنها جشن بگیریم.
صدای مرکز قزوین در راستای همراهی با شور و نشاط مردم در لحظات آغازین سال نو ویژه برنامه آب و آینه را تهیه و تولید می نماید. از اهداف تولید برنامه ایجاد نشاط و شادابی در روحیه هم استانی ها، گسترش و تقویت پیوندهای خانوادگی، ایجاد حس آرامش روحی و اطلاع رسانی لحظه سال تحویل می باشد.
این ویژه برنامه ضمن به تصویر کشیدن آداب و سنن محلی و بومی جشن نوروز در استان، سعی دارد لحظات خوب و خوشی را در لحظه ی تحویل سال برای هم استانیها و مسافران محترم و عزیز فراهم نماید.
برنامه شامل آیتم های متنوعی مانند: آرم، کلام گوینده، گزارش زنده، لطیفه، تلفن و پیامک، موسیقی بی کلام و با کلام، بسته های صوتی و مسابقه می باشد.
 این برنامه در نظر دارد در لحظات معنوی تحویل سال ارتباط زنده و مستقیم با مشهد مقدس برقرار کند تا حال و هوای معنوی خاصی را در برنامه فراهم نماید.
همچنین پخش پیام تبریک مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران از دیگر بخش های برنامه می باشد.
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کننده: خانم آمنه پاکدامن
  • گویندگان: خانم شهناز خواجه وند، آقای محمد حسن ناصری
  • گزارشگر: خانم غزل سلیمانیه