سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اجرای طرح انتظام بخشی ترافیکی در تاکستان - نمایش محتوایی خبر

 

 

اجرای طرح انتظام بخشی ترافیکی در تاکستان

اجرای طرح انتظام بخشی ترافیکی در تاکستان

اجرای طرح انتظام بخشی ترافیکی در تاکستان


فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان گفت: ساماندهی آمد و موتورسیکلت و خودرو با اجرای طرح انتظام بخشی ترافیکی به صورت تذکر لسانی در شهرستان تاکستان اجرا شد.
سرهنگ "محمد قاسم طرهانی"با اعلام این خبر افزود: به منظور ارتقا فرهنگ ترافیک و کاهش بی انظباطی در آمد و شد ، طرح انتظام ترافیکی لسانی خصوصا ویژه موتور سیکلت سواران از دیروز در تاکستان در حال اجراست.
وی اظهار داشت: با توجه به عدم رعایت قوانین و مقررات رانندگی توسط موتور سیکلت سواران موجب افزایش بی نظمی و زشتی چهره شهر می شودو علاوه بر بی انضباطی حوادثی چون تصادفات و فوت عابرین را به دنبال دارد این طرح آغاز و تا آخر سال ادامه خواهند داشت.
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان ادامه داد: برخورد متخلفان عبور از چراغع قرمز، عدم استفاده از کلاه ایمنی ، تردد با موتور فاقد پلاک یا پلاک قدیمی ، حرکت در خلاف جهت، حرکت در خط ویژه تاکسی، حرکت در پیاده رو، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی، سوار کردن چندین سرنشین را در الویت پلیس راهور شهرستان تاکستان می باشد.
سرهنگ " طرهانی" از شهروندان تاکستانی خواستبا رعایت قوانین و مقررات رانندگی در ارتقا فرهنگ ترافیک و امنیت اجتماعی مشارکت کنند و در هنگام رانندگی نکات ایمنی را رعایت کنند.
وی با اشاره به آمار تصادفات در سال 93 ادامه داد: در سال گذشته 90 درصد از متوفیان راکب یا سرنشین موتور سیکلت ، به علت ضربه مغزی فوت کرده اند که لازم است در زمان رانندگی حتما از کلاه ایمنی استفاده شود.
این مسئول انتظامی شهرستان تاکستان از شهروندان خواست در زمان رانندگی با موتور سیکلت مدارک شناسایی به همراه داشته باشند و از سوار کردن چند سرنشین هم پرهیز کنند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.