سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

اجرای مرحله دوم بازارچه فصلی بانوان - نمایش محتوایی خبر

 

 

اجرای مرحله دوم بازارچه فصلی بانوان


اقتصاد مقاومتی هدف اجرای مرحله دوم بازارچه فصلی بانوان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مریم بیدخام  گفت : بازارچه فصلی بانوان توانمند استان که  به منظور حمایت از اشتغال و کمک به اقتصاد خانواده ها پانزدهم شهریور افتتاح شده بود ، در هفته دوم با تولیدات محصولات خانگی و اقلام جدید دایر شد.
به گفته بیدخام ، بدلیل تعداد بسیار زیاد متقاضی و غرفه های کم، با تقسیم بندی به عمل آمده هر یک از غرفه ها به مدت یک هفته به متقاضیان واگذار می شود و اخرین سری این بازارچه تا پنجم مهرماه ادامه خواهد داشت.
وی افزود: بدلیل اینکه بانوان توانمند استان علی رغم تولید محصولات متنوع در همه زمینه ها از جمله صنایع دستی، محصولات کشاورزی و ارگانیک امکان عرضه و فروش محصولات خود را نداشتند، در این بازارچه سعی شده شرایط مناسبی برای معرفی و بازاریابی این محصولات فراهم شود.
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری افزود:  برای تحقق اقتصاد مقاومتی  و استفاده بهینه از  توانمندی ها و امکانات موجود  برپایی این بازارچه های فصلی ضروری است.
بیدخام ادامه داد: فروش مستقیم محصولات آن دسته از بانوانی که شغل خانگی دارند در این نوع بازارچه ها بدون وجود مانع و واسطه به سهولت انجام می شود زیرا این شکل عرضه و تقاضا بهترین نوع حمایت برای زنان شاغل و سرپرست خانواده است.
وی افزود: این بازارچه  با استقبال خوب  بانوان توانمند و همشهریان گرامی قرار گرفته ، و تلاش خواهد شد این طرح در پارک ها و دیگر مراکز سطح استان تداوم یابد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما
 جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.