جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اجلاس بیست و چهار - نمایش محتوای صدا

 

 

اجلاس بیست و چهار

بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز در استان قزوین در 6 بهمن ماه برگزار می شود با توجه به اهمیت موضوع، صدای مرکز قزوین بر این شد به منظور انعکاس هم زمان دستاوردها ی نماز ، ویژه برنامه ای طراحی نماید تا منعکس کننده  این فعالیت ها و دستاوردها از محل دائمی نمایشگاه شهر قزوین باشد . این ویژه برنامه با نام " اجلاس بیست و چهار " می باشد .

ویژه برنامه همزمان با شروع اجلاس سراسری  نماز در قزوین به صورت زنده پخش می شود و دارای آیتم های متنوع شامل پخش زنده سخنان مهمانان و سخنران حاضر در اجلاس و مصاحبه با مسئولین این اجلاس و مسئولین استانی و در لابه لای برنامه علاوه بر پخش گزارش های متنوع ، موسیقی های متنوع و متناسب نیز پخش می گردد.

گفتنی است این اجلاس با پیام رهبر معظم حضرت آیت اله خامنه ای به بیست و چهارمین اجلاس نماز کار خود را آغاز نمود . این ویژه برنامه تا پایان اجلاس منعکس کننده رویدادهای آن می باشد .

این برنامه با گویندگی ناصر لامعی وفریبا پروینیان- گزارشگری امیرعلی اکبر بیگ - صدا برداران: اصغر خدابنده و حسن نوری بصورت زنده از ساعت 8 صبح شروع و تا پایان اجلاس یعنی ساعت 17 طول ادامه می یابد. این برنامه به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا و رضا داداشی از صدای مرکز تهیه و پخش می گردد.

Loading the player...
عوامل تولید:

گویندگان: ناصر لامعی و فریبا پروینیان

گزارشگر: امیرعلی اکبر بیگ

صدا برداران: حسن نوری و اصغر خدابنده

تهیه کنندگان: ابراهیم طاهری کیا و رضا داداشی

تاریخ تولید: 1394


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.