جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی

Loading the player...
  • تهیه کننده: آقای حسن ناصری
  • کارگردان: آقای مسعود مهدی
  • تصویربرداران: آقایان حدادی، ولد آبادی، مهدی زاده و قربانپور
  • صدابردار: آقای مجید الله وردی
  • مجری: آقای سید محمد بهرامی
برنامه اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی در تاریخ 96/2/3 ساعت 10:35 به مدت 50 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش شد.
پنجمین اجلاس بین‌المللی مجمع شهرهای اسلامی با محوریت اهداف توسعه پایدار ، شکوفایی شهری ، فرصت‌ها و چالش‌ها در شهر تاریخی، فرهنگی قزوین برگزار شد.
پنجمین مجمع بین المللی این اجلاس با حضور نمایندگان سازمان ملل متحد، سفرا و شهرداران و جمعی از اندیشمندان علوم شهری و علوم دینی کشورهای ایران، ترکیه، عراق، هندوستان، اندونزی، بنگلادش، فلسطین، افغانستان، چین، مراکش، پاکستان و ... در سالن کنفرانس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد.
سیمای مرکز قزوین در راستای پوشش این اجلاس ویژه برنامه ای با عنوان اجلاس بین المللی مجمع جهانی شهرهای اسلامی تهیه و تولید نمود. در برنامه دبیر کل مجمع جهانی شهرهای اسلامی به عنوان میهمان حضور داشتند و با محل برگزاری اجلاس ارتباط زنده برقرار شد. این اجلاس با سخنرانی مسعود نصرتی رئیس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با موضوع تشریح اهداف توسعه پایدار فرصت‌ها و چالش‌ها آغاز و سپس پیام خوان کلوس قائم‌مقام دبیر کل سازمان ملل و رئیس برنامه اسکان بشر ملل متحد قرائت شد. همچنین معاون مالی و اقتصاد شهری سازمان اسکان بشر سخنانی را ایراد نمودند.
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام از اینکه این اجلاس در شهر تاریخی قزوین برگزار... امین ۱۳۹۶/۰۲/۴ ۱۰:۵۶

امین
سلام از اینکه این اجلاس در شهر تاریخی قزوین برگزار شد بسیار خوشحالیم و از صدا و سیمای مرکز قزوین در جهت پوشش این مراسم تشکر می کنیم و به همه زحمتکشان خسته نباشید می گوییم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۲/۴ ۱۰:۵۶

نمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
85% 374 a. نقطه سر خط
7% 31 b. تا آسمان
2% 7 c. باقلوا
6% 26 d. چهل ستون

کل آرا: 438

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.