جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

احرام سرخ - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

احرام سرخ

Loading the player...
  • تهیه کننده: آقای سیدمهدی حسین زاده حسینی
  • نویسنده: خانم مریم قلی خانی
  • کارگردانان: آقایان امین اکبری، کیانوش بهاروند
  • مجریان: آقای عماد عاملی، خانم فاطمه باقری چیزه
  • تصویربرداران: آقایان حدادی، قربانپور، نوری و مهدی زاده
  • تدوینگران: خانمها مهناز کاشیها، حمیرا اشتری
برنامه احرام سرخ از تاریخ 96/6/31 تا 96/7/12 ساعت 18:30 و تکرار آن روز بعد ساعت 8:40 به مدت 80 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
سیمای مرکز قزوین در راستای همراهی با مردم عزادار و انقلابی در دهه اول محرم و روزهای غرور آفرین هفته دفاع مقدس ویژه برنامه ای با عنوان احرام سرخ را تهیه و تولید می نماید. از اهداف تولید برنامه شناساندن شخصیت سید الشهداء(ع) و یاران ایشان، تبیین اهداف قیام عاشورا و نیز حرکت از شور حسینی به شعور حسینی و تقویت باورها و اعتقادات ملی بویژه در عرصه های اجتماعی و اخلاقی و دفاع ملی می باشد.
برنامه شامل آیتمهای متنوعی مانند آرم شروع، کلام مجریان، گفتگو با کارشناسان مذهبی و گفتگو با مهمانان مرتبط با دفاع مقدس، بخش های آیینی و نمایشی، ارتباط زنده، گزارش  و مصاحبه، بخش ارتباط با مخاطبان می باشد. در هر قسمت برنامه یک تعزیه زنده متناسب با عنوان هر شب اجرا خواهد شد و هر شب 3 ارتباط زنده با تکیه ها، هیات و ایستگاه های صلواتی در سطح استان برقرار می شود. 
این برنامه می کوشد تا فرهنگ عاشورایی اعم از آزادگی، ایثار و گذشت و ... را در مخاطبین بومی افزایش و شور و شعور عاشورایی را ترویج و تعمیق نماید.
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام امیدوارم این ویژه برنامه احرام سرخ بتواند... محمد ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ ۱۳:۴۵
با سلام برنامه بسیار خوبیه از مجریان خوب برنامه هم... محمد ۱۳۹۶/۰۷/۲ ۰۹:۳۷

محمد
با سلام برنامه بسیار خوبیه از مجریان خوب برنامه هم تشکر می کنم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲ ۰۹:۳۷
محمد
با سلام امیدوارم این ویژه برنامه احرام سرخ بتواند شور و شعور حسینی همگان را افزایش دهد و مفاهیم ایثار و گذشت را به مردم اموزش دهد. با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ ۱۳:۴۵