سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

ارتحال آیت الله باریک بین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ارتحال آیت الله باریک بین

Loading the player...
  • تهیه کنندگان: آقایان صادقی، محلوجی، تورج فرد ، ناصری، بصیری و حسینیان
  • کارگردانان: آقایان مهدی، بهاروند و نحوی فرد
  • تصویربرداران: آقایان حدادی، ولد آبادی، ذوالقدر، رحمتی پور، زمانی، قربانپور، مهدی زاده، حسینی، نوری، اصغری، بابایی، نوروزی و نصرت ابادی
  • صدابرداران: اقایان کاظملو، کرباسی و کریم پناه
  • مجری: آقای نوید بهبودی
ویژه برنامه ارتحال آیت الله باریک بین در تاریخ 96/1/20 ساعت 10:15 به مدت 180 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
سیمای مرکز قزوین در راستای پوشش مراسم تشییع پیکر مطهر آیت الله باریک بین و پاسداشت نام و یاد این مرد بزرگ و انقلابی برنامه ویژه ارتحال را تهیه و تولید نمود. این برنامه به صورت زنده تمامی مراسم را از مسجدالنبی (ص) تا امامزاده حسین (ع) پوشش داد.
آیت الله باریک بین پدر معنوی و فقیه بزرگواری بودند که زندگی زاهدانه خود را مصروف تبلیغ عقاید، شریعت و اخلاق کردند . ایشان کارنامه درخشانی در طول حیات خود به یادگار گذاشتند. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اقداماتی از جمله تشکیل کمیته انقلاب اسلامی، تأسیس دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگی حضرت امام(ره) در جهاد سازندگی منطقه، تشکیل بنیاد مستضعفان در شهر قزوین، تأسیس مدارس و خوابگاه‌ها برای دانشجویان را به انجام رساند. نقش آیت الله باریک بین در دوران ۸ ساله دفاع مقدس فراموش ناشدنی است.
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه بخوبی مراسم ارتحال آیت الله باریک بین... حسین ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۴۷

حسین
سلام برنامه بخوبی مراسم ارتحال آیت الله باریک بین را پوشش داد. به دست اندرکاران برنامه خسته نباشید و خدا قوت میگم و برای ان بزرگوار غفران الهی و علو درجات را خواستارم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۴۷