جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

اعزام بیش از2 هزار و 500 جهادگر قزوینی به اردوهای جهادی - نمایش محتوایی خبر

 

 

اعزام بیش از2 هزار و 500 جهادگر قزوینی به اردوهای جهادی


بیش از2 هزار و 500 نفر از جهادگران استان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم بخش های الموت، طارم، آبگرم و آوج اعزام می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان گفت: جهادگران بعد از ماه مبارک رمضان تا پایان شهریور ماه در قالب 90 گروه جهادی به مناطق محروم استان با هدف ارائه خدمات و محرومیت زدایی اعزام می شوند.
بگفته سرهنگ عباس برزگرابراهیمی، این اردو ها در قالب یک روزه ویژه خواهران، سه روزه ویژه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع‌ طبیعی، هفت روزه ویژه محلات، 10 روزه ویژه طلاب و دانش‌آموزی، 12 روزه نیز ویژه دانشجویان برگزار می شود.
وی افزود: در اردوهای سه روزه ویژه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ,متخصصان و دانش‌آموختگان دانشگاه با هدف ارتقای سطح کیفیت تولیدات محصولات کشاورزی با آموزش‌های تخصصی گام‌به‌گام برای توانمندسازی کشاورزان اعزام می‌شوند.
بگفته جانشین راهبردی سپاه صاحب‌الامر‌(عج) استان،  در اردوهای هفت روزه ویژه محلات, پروژه‌های کوچک و زودبازده در قالب خانه عالم، غسالخانه و آب‌ روستایی انجام می‌شود.
در اردوهای جهادی علاوه بر انجام پروژه‌های عمرانی، به شبهات دینی و سبک زندگی اسلامی با حضور روحانیون و طلاب پاسخ داده می شود.
در اردوی 12 روزه دانشجویی خدمات پزشکی در زمینه پزشک‌ عمومی، دندان‌پزشکی، پیراپزشکی،  مامایی، شنوایی‌سنجی  و روانپزشکی و همچنین خدمات عمرانی و سبک زندگی از سوی دانشجویان به مردم مناطق محروم استان ارائه می شود.

منبع:خبرگزاری صداوسیما
 جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.