سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

اعزام ۳۰ روحانی از استان قزوین به کربلای معلی - نمایش محتوایی خبر

 

 

اعزام ۳۰ روحانی از استان قزوین به کربلای معلی

اعزام ۳۰ روحانی از استان قزوین به کربلای معلی

 

 

 

 

 

 

 

اعزام ۳۰ روحانی از استان قزوین به کربلای معلی

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: ۳۰ نفر از روحانیان استان قزوین به همراه کاروان‌ها به کربلای معلی اعزام می‌شوند.
حجت الاسلام عباس اوتارخانی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: مرکز رسیدگی به امور مساجد ۳۰ نفر از روحانیان و ائمه جماعت استان را با همکاری کارگروه تبلیغ جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برای حضور در راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی به عراق اعزام می‌کند.
وی به اهداف این اعزام اشاره و تصریح کرد: در ایام اربعین دل‌های زائران آمادگی بیشتری برای آموختن آموزه‌های دینی دارد و این اعزام شرایط استفاده از این فرصت تبلیغی ارزشمند را فراهم می‌کند.
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تحکیم وحدت در بین مسلمانان را ضروری دانست و افزود: شرایط حساس منطقه لزوم تحکیم وحدت و برادری در بین مسلمانان را افزایش داده است و باید برای تلطیف روابط بین مردم مسلمان از این فرصت به وجود آمده به خوبی بهره‌مند شویم.
حجت الاسلام اوتارخانی، به یکی دیگر از اهداف اعزام روحانیان اشاره و تشریح کرد: بعضی از گروه‌های معاند و به تعبیر رهبری شیعه انگلیسی به دنبال آن هستند که از شرایط آماده ایام اربعین برای مقاصد شومشان بهره ببرند و روحانیان برای مقابله با این جریان باید آمادگی کامل برای پاسخگویی به شبهات زائران را داشته باشند تا آن‌ها در دام دشمن نیفتند.
وی اضافه کرد: اعزام امام جماعت با کاروانی که اعضای آن را نمازگزاران مسجد تشکیل می‌دهند باعث انس بیشتر جوانان با این روحانی می‌شود و در بارور شدن فعالیت‌های آن مسجد اثرگذار خواهد بود.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.