سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

آغاز طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی در استان قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

آغاز طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی در استان قزوین

آغاز طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی در استان قزوین

آغاز طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی در استان قزوین

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛رئیس اداره مکانیزاسیون کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بمنظور ساماندهی و ارائه بهتر خدمات کشاورزی ؛ طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی  در استان آغاز شده است .
رفعت اله حمزه ئی با بیان این مطلب افزود : تاکنون تعداد 750 فقره پرونده پلاک گذاری تراکتورها در سطح استان شناسایی و تکمیل مدارک شده که از این میزان 35 فقره توسط اداره راهنمایی و رانندگی کارشناسی انجام و در مرحله صدور پلاک است .
به گفته ی وی ؛ تاکنون 6 دستگاه تراکتور در سطح استان پلاک گذاری شده است .
حمزه یی با اشاره به لزوم اهمیت و ضرورت پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی اظهار داشت : شناسایی و شناسنامه دار کردن تراکتورها و کمباین های کشاورزی باعث ساماندهی بهتر ، ارائه خدمات مناسب و تسریع  در امور مربوط به ماشینهای کشاورزی خواهد شد .
وی بیمه دستگاه ها و ماشین آلات کشاورزی ، صدور کارت سوخت و امور حقوقی از جمله خرید و فروش و دریافت تسهیلات بانکی را از دیگر مزایای پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی دانست .
رئیس اداره مکانیزاسیون کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد : طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی از سال 93 در سطح استان آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد و طی این مدت 6 دستگاه تراکتور پلاک گذاری شده است .
حمزیی بر لزوم  مشارکت بیشتر کشاورزان در طرح پلاک گذاری تراکتورها تاکید کرد .
وی از کشاورزان خواست : تا در اسرع وقت برای انجام مراحل اجرایی طرح پلاک گذاری ماشینهای کشاورزی  به مراکز خدمات جهاد کشاورزی مربوطه مراجعه  کنند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.