حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

افتتاح اولین زائرسرای ارزان قیمت استان قزوین در مشهد مقدس - نمایش محتوایی خبر

 

 

افتتاح اولین زائرسرای ارزان قیمت استان قزوین در مشهد مقدس

افتتاح اولین زائرسرای ارزان قیمت استان قزوین در مشهد مقدس

افتتاح اولین زائرسرای ارزان قیمت استان قزوین در مشهد مقدس

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛ با حضور استانداران و ائمه جمعه قزوین و مشهد، اولین زائرسرای ارزان قیمت استان قزوین در مشهد مقدس افتتاح و به بهره برداری رسید.
فریدون همتی در آئین افتتاح زائرسرای ارزان قیمت استان قزوین که فدک نام گذاری شده است با اشاره به هفته وحدت، اظهار کرد: به برکت اندیشه وحدت بود که کشور ما درمسیر تعالی و توسعه قرار گرفت.
همتی یادآور شد: این زائرسرا با همراهی و مساعدت استانداری خراسان رضوی، شهرداری و شورای شهر مشهد، در راستای منویات مقام معظم رهبری و در راستای پیاده کردن سیاست های دولت تدبیر و امید احداث شد.
استاندار قزوین گفت: موارد دیگر شبیه به این زائرسرا با کمک صندوق های قرض الحسنه، خیرین، مشارکت مردمی و حمایت دولتی در دستور کار است.
همتی اظهار کرد: زائرسرای ارزان قیمت فدک در مشهد امکان سفر ارزان و مطلوب را برای خانواده های قزوینی فراهم می کند.
وی اظهار کرد: این پروژه یک گام فرهنگی، رفاهی و تشویقی در ارتباط با زیارت حضرت ثامن الحجج(ع) و در جهت پاسخ دادن به نیازهای مردمی بود که به لحاظ اقتصادی قادر به تامین هزینه های بالای اقامت و سفر به مشهد مقدس نیستند.
استاندار قزوین یادآور شد: گام های مکمل مانند توسعه حسینیه ها و کمپ های ارزان قیمت نیز در دست اجرا است که این پروژه ها با مشارکت های مردمی ادامه دارد.
علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی نیز در آئین افتتاح این زائرسرا اظهار کرد: افتتاح این زائرسرا را به همه مسئولان از جمله استاندار فعلی، سابق، امام جمعه و بنیاد زائر استان قزوین تبریک می گویم و خیلی خوشحالم که این زائرسرا در هفته وحدت افتتاح شد و شروع کار آن با قدوم مبارک خانواده معزز شهدا است.
زائرسرای فدک در 8 طبقه، از طبقه منفی یک تا مثبت 6 در محل بلوار وحدت ساخته شده است و دارای پنج هزار و 600 متر زیربنا است.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.