سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

افتتاح خبرگزاری صداوسیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

افتتاح خبرگزاری صداوسیمای مرکز قزوین


استاندار قزوین در مراسم افتتاح خبرگزاری صداوسیمای  مرکز قزوین صداوسیما را سرمایه ی نظام و انقلاب دانست.


آقای همتی گفت: صداوسیما علاوه بر رسالت اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی مردم جایگاهی ممتاز دارد که مخاطبان در شرایط حساس بخاطر اعتمادی که به رسانه ی ملی دارند اخبار صحیح و دقیق را از این رسانه دریافت می کنند؛ بنابراین مرجعیت صداوسیما در انعکاس خبر همواره باید حفظ گردد.
آقای همتی با اشاره به شرایط حساس منطقه از  صداوسیما خواست مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران را با اقتدار منعکس و مخاطبان را نسبت به حضور مستشاری ایران در کشورهای منطقه که به درخواست همین کشورها صورت گرفته آگاه نمایند.
استاندار قزوین در ادامه به دستاوردهای پرونده ی هسته ای و بدعهدی طرف مقابل اشاره کرد و گفت: دراین پرونده حسن نیت و صداقت ما و همچنین بد عهدی غربی ها بویژه آمریکا بیشتر از هر زمانی برای جهانیان روشن شد.
آقای همتی در پایان از اهتمام و جدیت صداوسیمای مرکز قزوین بخاطر پوشش مطلوب و گسترده ی سفر هیئت دولت به استان تشکر و قدردانی کرد.
نماینده ی ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین هم در ادامه ضمن تبریک میلاد حضرت محمد  مصطفی (ص) وامام صادق (ع) به اهمیت خبر از دیدگاه دین مبین اسلام اشاره و تصریح کرد: اهمیت خبر در نزد خدای متعالی به اندازه ای است که یک سوره ی قرآن به همین نام نازل شده است.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در ادامه صداقت، صحت، دقت و سرعت را مهمترین عوامل جذابیت خبر دانست و افزود: رعایت این موارد موجب اقبال مخاطبان و جلب اعتماد آنان می شود.
آقای سید مهدی رئیس خبرگزاری رسانه ی ملی هم دراین مراسم افتتاح خبرگزاری صداوسیمای مراکز استان ها را ناظر به اجرایی کردن فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حضور مؤثر رسانه ی ملی در فضای مجازی دانست وگفت: خبرگزاری رسانه ملی با هدف مرجعیت خبری برای سایر رسانه ها راه اندازی شده است که مهمترین مزیت رقابتی خبرگزاری های صداوسیما تصویری بودن آن است که مخاطبان می توانند گزارش تصویری رویدادها را در این خبرگزاری ببینند.
رئیس خبرگزاری رسانه ی ملی در ادامه گفت: صداوسیمای مرکز  قزوین هفدهمین استانی است که خبرگزاری آن افتتاح شد و تاپایان دی ماه این تعداد به 25 تا 26 استان خواهد رسید.
آقای سید مهدی ضمن درخواست از همکاران برای مخابره ی ظرفیت های استان در خبرگزاری صداوسیما ابراز امیدواری کرد با تلاش همکاران در مراکز استان ها خبرگزاری ها بتوانند در آرایش رسانه ای متناسب با شرایط و واقعیات موجود جایگاه خود را بیابند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم دراین مراسم بیش از 60 درصد تولیدات خبری جهان را محصول 5 خبرگزاری بزرگ و فعال جهان دانست و گفت: این خبرگزاری ها با منابع مالی صهیونیست ها بنیانگذاری و با مدیریت آنان اداره می شوند که هدف اصلی آنان مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.
آقای معصومی فر در ادامه  ضمن تشریح نقش رسانه ها در جریان سازی و انگیزش افکار عمومی گفت: رسانه ی ملی با راه اندازی خبرگزاری گامی بلند در جهت مقابله با تهدیدات و توطئه های رسانه ای دشمنان نظام و انقلاب برداشته است.
در پایان این مراسم صفحه ی خبرگزاری صداوسیمای مرکز قزوین در فضای مجازی افتتاح شد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین