حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

افتتاح رادیو نما در صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

افتتاح رادیو نما در صدا و سیمای مرکز قزوین


رادیو نما در صدا وسیمای مرکز قزوین افتتاح شد.
در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب، رادیو نما در قزوین افتتاح شد؛ با آغاز بکار رسمی رادیو نما در قزوین از این پس مخاطبان می توانند اطلاعات برنامه های رادیویی، فرکانس رادیو قزوین، سامانه ی پیامکی و کانال تلگرام رادیو قزوین و همچنین در صورت نیاز اسلایدهای مربوط به محتوای برنامه را بصورت تصویری دریافت نمایند.
گفتنی است رادیو نما قابلیت انعکاس جلوه های بصری و تصویری را بصورت عکس برای هر برنامه دارد.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه قزوین در مراسم افتتاح رادیو نما در صدا وسیمای مرکز قزوین با اشاره به برکات انقلاب اسلامی در کشور و منطقه گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی استقلال و آزادی در کشور حاصل شد و جنبش های آزادی بخش منطقه هم با تأسی از انقلاب اسلامی ایران در برابر استکبار ایستادگی می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی در ادامه با اشاره به رسالت های رسانه ی ملی در تبیین اصول و مبانی انقلاب گفت: عمق بخشی به معارف دینی و انقلابی مردم، استمرار انقلاب و صدور انقلاب از مهمترین رسالت های صدا وسیماست که همواره باید مد نظر قرار دهد.
خانم زرآبادی نماینده ی مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با اشاره به مصوبه ی مجلس در برنامه ی ششم توسعه برای افزایش بودجه صدا وسیما گفت: با تصویب نمایندگان مجلس از آغاز اجرای قانون برنامه ششم توسعه، بودجه سازمان صداوسیما از 5 دهم درصد به 7 دهم درصد بودجه عمومی کشور افزایش یافته است که این امر افق خوبی را برای صدا وسیما نوید می دهد.
کشفی مشاور استاندار قزوین هم در خصوص جایگاه صدا وسیما، برکات انقلاب اسلامی و دهه فجر و همچنین فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مطالبی بیان کرد.
آقای معصومی فر مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین هم ضمن ارائه ی گزارشی از توفیقات این مرکز در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه؛ از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بخاطر تصویب ماده ای در لایحه ی برنامه ی ششم توسعه مبنی بر افزایش سهم بودجه ای صدا وسیما تشکر و قدردانی کرد.
آقای معصومی فر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به افتتاح رادیو نما در صدا وسیمای مرکز قزوین گفت: با توسعه فناوری و بهره گیری صدا وسیما از بستر دیجیتال، افتتاح رادیو نما گام مهم و ارمغان جدیدی برای استفاده رسانه از ارزش افزوده ی فناوری های نوین است.
در پایان این مراسم از برترین های نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه تجلیل شد.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین