حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۷

آقای جعفری معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در جلسه ی شورای مدیران صداوسیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

آقای جعفری معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در جلسه ی شورای مدیران صداوسیمای مرکز قزوین

آقای جعفری معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در جلسه ی شورای مدیران صداوسیمای مرکز قزوین

آقای جعفری معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در جلسه ی شورای مدیران صداوسیمای مرکز قزوین سیاست های رسانه ی ملی را در مدیریت نیروی انسانی تشریح کرد.
آقای جعفری گفت: درحال حاضر 10 هزار نیرو در بدنه ی سازمان مشغول کارهستند که ساماندهی نشده اند و 5 هزار نیرو هم بدون طی کردن مراحل گزینش، در تهران و مراکز مشغول فعالیت هستند که معاونت سرمایه ی انسانی این نیروها را تعیین تکلیف خواهد کرد.
آقای جعفری یاد آور شد همکاران هسته ی گزینش هم اینک با حداکثر سرعت و دقت در حال تکمیل پرونده های گزینشی همکاران هستند تا فعالیت آنان منع قانونی نداشته باشد.
آقای جعفری همچنین به برنامه های آموزش سازمان اشاره و تصریح کرد: در حوزه ی آموزش وضعیت خوب و امیدوار کننده است که برای ارتقای هرچه بهتر کار، دوره های آموزش بدو خدمت تعریف شده که قبلا این دوره ها شامل حال مدیران نمی شد؛ اما اکنون دوره هایی آموزشی ویژه ی مدیران تمهید شده است تا آنان هم بتوانند دراین دوره ها شرکت کنند.
معاون سرمایه ی انسانی سازمان در ادامه به برنامه های رفاهی سازمان برای همکاران اشاره کرد و افزود: در برنامه ریزی رفاهی جدید همه ی همکاران باید بطور یکسان از امکانات رفاهی سازمان برخوردار شود؛ اما آن عده از همکاران که از امکانات رفاهی سازمان همچون مجتمع اقامتی ـ تفریحی زیبا کنار و زائر سرای مشهد مقدس استفاده نمی کنند؛ هزینه ی آنرا دریافت خواهند نمود.

آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم دراین جلسه حضور معاونت سرمایه ی انسانی ومدیران کل این حوزه را در مرکز منشاء آثار مثبت دانست و ابراز امیدواری کرد درمدت حضور معاون ومدیران کل سرمایه ی انسانی در مرکز قزوین، نیازها و مشکلات مرکز برطرف شود.
آقای اکبری مدیر روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین هم در ابتدای جلسه حضور معاون و مدیران کل معاونت سرمایه ی انسانی در صداوسیمای مرکز قزوین را عاملی برای صمیمیت، وحدت، همدلی و انسجام رویه در امور دانست.شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین