رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

الهه خوئینی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

الهه خوئینی

Loading the player...

دانلود

خانم الهه خوئینی یکی از پیشکسوتان ورزش اسکیت استان قزوین می باشد که هم در سمت بازیکن و هم مربی دارای افتخارات زیادی می باشد. خانم خوئینی از علاقه مندان و زحمت کشان ورزش اسکیت استان قزوین هستند که دلسوزانه و بدون هیچ چشمداشتی به نوجوانان و جوانان شهر قزوین خدمت کرده اند.

ایشان فعالیت ورزشی خود را از بچگی از سن 5 تا 6 سالگی آغاز کرده و فعالیت ورزشی حرفه ای خود را از 12 سالگی به طور حرفه ای ادامه دادند. ایشان اولین مسابقه حرفه ای خود را در نوجوانی و در مسابقات قهرمانی کشور انجام دادند که توانستند قهرمان این دوره از مسابقات باشند.

ایشان در مسابقات انتخابی برای مسابقات بین المللی شرکت کرده و توانستند جواز حضور در مسابقات آسیایی را کسب نمایند. این مسابقات در کشور چین برگزار گردید که توانستند مدال دوم آسیا را کسب نمایند. در این مسابقات که به میزبانی کشور چین برگزار گردید؛ خود کشور چین مقام سوم آسایی را کسب نمودند. ایشان هم اکنون هم در سمت مربی به تربیت شاگردان مشغول می باشند و هم به عنوان ورزشکار ارزنده و با سابقه استان به فعالیت ورزشی خود مشغول هستند.

تیم ملی اسکیت هنری بانوان کشورمان که برای نخستین بار در مسابقات گروهی هاینینگ چین شرکت داشت با عملکرد مطلوب خود در این رقابت ها عنوان دوم را به خود اختصاص داد و مدال نقره را به نام ایران به ثبت رساند. در ترکیب تیم ملی اسکیت بانوان جمهوری اسلامی "الهه خوئینی" اسکیت باز مطرح قزوینی حضور داشت و در این رقابت ها توانست با تلاش خود گوشه ای از استعداد دختران بی ادعای قزوینی را به نمایش بگذارد .