جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

الک دولک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

الک دولک

کودکان امروز، سرمايه هاي اين سرزمين هستند و بايد در جهت رشد و تعالي بيش از پيش آنها گام برداشت ؛ هر ساله جشنواره بازی و اسباب‌ بازی به همت شهرداری قزوین در مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین برگزار می‌شود که بر اساس آن ویژه ‌برنامه‌ای با عنوان «الک دولک» در سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.

برنامه الک دولک با عنوان جشنواره کودک و نوجوان سعی دارد انعکاس جشنواره و اتفاقاتی که در آن به وقوع می پیوندد را به مخاطب کودک و نوجوان ارائه دهد.این برنامه با ساختار مشارکتی با شهرداری قزوین در 10 قسمت 20 دقیقه ای تولید شده است.

نمايش عروسک هاي کشورهاي مختلف موجب آشنايي کودکان با فرهنگ و رسوم آنها مي شود و پيش بيني بازي هاي مختلف که موجب رشد فکري کودکان مي شود نيز بر غناي جشنواره افزوده است.

در این جشنواره ۹۰ غرفه شامل کارگاه های مختلف آموزشی، فرهنگی و فروشگاهی با موضوع آثار تاریخی، بازی های بومی و محلی، عروسک های بافتنی، نقاشی، رصد آسمان، سلامت کودکان و بازی های رایانه ای کنترل شده در فضایی به مساحت دو هکتار در سرای سعد السلطنه قزوین پذایری علاقه مندان است.

ایجاد فضای شاد و مفرح برای مخاطب کودک و نوجوان از اهداف برنامه می باشد.آیتم های برنامه گزارش از مسئولان شهرداری ، گزارش مردمی ، حضور مجریان صدا و سیما و اجرای برنامه زنده در مکان جشنواره(سرای سعدالسلطنه) و حضور عروسک های متنوع از جمله خان بابا می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : محسن اقالر

مجریان : آقای محمد اسکندری ، خانم زهره تقی پور و بهاره سلیمانی و زهرا ذوالقدری