جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

الک دولک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

الک دولک

Loading the player...
  • تهیه کننده: آقای محسن آقالر
  • تصویربرداران: آقایان ولد آبادی، خسروی، نوری
  • گزارشگر : خانم بهاره سلیمانی
برنامه الک دولک در تاریخ 96/1/7 تا 96/1/11 ساعت 22:45 به مدت 30 دقیقه از سیمای مرکز قزوین پخش شد. 
ششمین جشنواره ملی و بین المللی بازی و اسباب بازی کودکان دیروز و امروز طبق روال سالهای گذشته در قزوین برگزار شد. این جشنواره با هدف معرفی قزوین در سطح ملی و بین المللی، ترویج بازی های بومی و محلی در بین کودکان امروز، حمایت از تولید اسباب بازی بومی و معرفی بنای تاریخی سعد السلطنه به عنوان نماد و هویت قزوین به گردشگران برگزار شد.
جشنواره بازی و اسباب‌ بازی به همت شهرداری قزوین در مجموعه تاریخی سعدالسلطنه قزوین برگزار شد که بر اساس آن ویژه ‌برنامه‌ای با عنوان «الک دولک» در سیمای مرکز قزوین تولید و پخش شد.
برنامه الک دولک با عنوان جشنواره کودک و نوجوان سعی کرد انعکاس جشنواره و اتفاقاتی که در آن به وقوع می پیوندد را به مخاطب کودک و نوجوان ارائه دهد. این برنامه با ساختار مشارکتی با شهرداری قزوین در 5  قسمت 30 دقیقه ای تولید شد.
نمايش عروسک هاي 31 استان کشور در بخش داخلی و 30 کشور دنیا موجب آشنايي کودکان با فرهنگ و رسوم آنها شد و در ضمن در این جشنواره 90 غرفه آموزشی، فرهنگی، فروشگاهی، بازی و سرگرمی  وجود داشت. بازی های بومی و محلی 5 استان کشور هم ارائه شد و جنگهای شاد و با نشاط نمایش داده شد.
گزارشگر محترم برنامه همراه با عروسک های استانی در مورد جشنواره و نحوه برگزاری آن، نظرات مردمی و کودکان در مورد جشنواره، دیدگاه های مسئولین برگزاری جشنواره گزارشی ارائه دادند. در ضمن از مسئولین غرفه های مختلف در مورد اهداف برپایی غرفه ها گزارشی تهیه نمودند.
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه خوبی بود. ممنون سارا ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۷:۵۶

سارا
سلام برنامه خوبی بود. ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۷:۵۶