سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

انجام رایگان طرح عیب یابی مخازن سوخت تاکسی ها در قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

انجام رایگان طرح عیب یابی مخازن سوخت تاکسی ها در قزوین

انجام رایگان طرح عیب یابی مخازن سوخت تاکسی ها در قزوین

انجام رایگان طرح عیب یابی مخازن سوخت تاکسی ها در قزوین

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از اجرای رایگان طرح عیب یابی مخازن سوخت تاکسی های شهر قزوین خبر داد.
مصطفی کاشی پزها با با بیان اینکه روزانه 30 تا 40 تاکسی در قالب این طرح آزمایش میشوند،گفت:با توجه به ضرتر عملکرد صحیح سیستم مخازن سوخت خودروها و به دلیل فقدان استانداردهای لازم برای مخازن (سی ان جی) اداره کل استاندارد با همکاری سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین اقدام به آزماشی مخازن تاکسی ها نموده است.
وی در همین راستا خودروهایی که مخزن (سی ان جی) آنها با اشکال روبرو باشند باید هرچه سریعتر نسبت به تعمیر مخازن اقدام نمایند.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد:کارشناسان استاندارد در جایگاه (سی ان جی) نوروزیان مستقر شده اند، روزانه 30 تا 40 خودرو را به صورت تصادفی انتخاب نموده و آزمایش های لازم را بر روی آنها انجام می دهند.
کاشی پزها اظهار داشت:خودروهایی که مخازن (سی ان جی) آنها دارای اشکال باشند به تعمیرگاه های مجاز مخازن (سی ان جی) ازجاع داده خواهند شد تا تعمیرات لازم بر روی مخازن آنها صورت گیرد.
وی یاد آورشد : آن تعداد از رانندگانی که احساس می کنند مخزن (سی ان جی) خوروی آنها دچار نقص می باشد به منظور انجام آزمایش رایگان لازم به جایگاه نوروزیان مراجعه نمایند.
هم اکنون بیش از 6 هزار تاکسی در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قزوین وظیفه جابجایی مسافر در ناوگان عمومی شهر را به عهده دارند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.