جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

آنها ما را می بینند - نمایش محتوای صدا

 

 

آنها ما را می بینند

Loading the player...
آنها ما را می بینند

آنها ما را می بینند

این نمایش رادیویی با موضوع محاصره شهر پاوه و بیمارستان آن شهر می باشد.

این نمایش روایت بانوی بهورزی  است  به نام " عزت قیصر "  در اوج  جوانی در سال 1358 در بیمارستان شهرستان پاوه در حین خدمت رسانی به مجروحان همراه سایر مردم شهر به محاصره عوامل ضد انقلاب در می آید.

نمایش با گفتگوی تهیه کننده با خانم قیصر آغاز می شود . با یک فلاش بک با روزهای محاصره شهرستان پاوه  همراه می شویم . تلاش او برای شکستن روزه  رزمنده مجروحی که همراه 25 مجروح دیگرکه برای مداوا به بیمارستان  منتقل شده اند فایده ای ندارد .

حمله دشمن شدیدتر شده و تمام شهر پاوه از جمله تنها بیمارستان شهر 7 روز در محاصره عوامل ضد انقلاب است .در این مدت او با مجروحان انس گرفته است . حلقه محاصره دشمن تنگ تر شده...  به ناچار بیمارستان را ترک می کند و به سردخانه پناه می برد که  به یک باره خود را در میان کنار پیکر چند شهید می بیند . به بیمارستان بر می گردد و با صحنه به رگبار بستن مجروحین و شهادت هر 25 نفر توسط  منافقین  مواجه می شود  . ترس و اضطراب از اسارت  باعث می شود به توصیه یکی از مجروحین بیمارستان را ترک می کند اسحله ی یکی از رزمندگان را بر می دارد و راه گریزی از بیمارستان پیدا می کند. در حین فرار از ناحیه پا تیر می خورد و مجروح می شود ...    با صدای مهربان  و آرام دکتر مصطفی چمران به هوش می آید ... سرانجام با فرمان تاریخی حضرت امام ، حصر پاوه شکسته می شود و نیروهای و عومل ضد انقلاب از شهر دور و به هلاکت می رسند.

آنها ما را می بینند در 7 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی و نویسندگی ابراهیم طاهری کیا و کارگردانی مهدی خدایی و با بازیگری پوران عزیزپور، عمار رسولی، سحر حاجی آقاسی، محسن گیلک زاده ، وحید صدوقیان در هفته دفاع مقدس  94 تولید و از صدای مرکز پخش می گردد.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده و نویسنده: ابراهیم طاهری کیا

کارگردان:مهدی خدایی

بازیگران: پوران عزیزپور، عمار رسولی، سحر حاجی آقاسی، محسن گیلک زاده ، وحید صدوقیانجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام وقت بخیر ممنون از تلاش بی حد و اندازه... علیرضا محمدی پور ۱۳۹۴/۰۷/۷ ۱۱:۱۷

علیرضا محمدی پور
سلام وقت بخیر
ممنون از تلاش بی حد و اندازه کارمندان سازمان
معرفی برنامه های صدا مناسب سایت می باشد و فقط انتظار می رود در بخش معرفی نمایش های های رادیویی مدت زمان بیشتری از نمایش ارایه شود و یا خلاصه کامل نمایش به صورت صوتی بارگذاری گردد. با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۷ ۱۱:۱۷

نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟(مهلت نظرسنجی تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۸)
% آرا
28% 8 a. قزوین ۹۸
31% 9 b. میزان
24% 7 c. زندگی سلام
17% 5 d. برگه های سرنوشت

کل آرا: 29

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۱۲:۰۰.