سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

اهتمام ویژه شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین به ورزش استان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

اهتمام ویژه شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین به ورزش استان


صداوسیمای مرکز قزوین اهتمام ویژه ای به انعکاس ورزش و برنامه های ورزشی در رادیو و تلویزیون دارد.

بگفته ی اکبری مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین برنامه های «نشاط» و «میدان» هر هفته در سیمای مرکز قزوین ورزشکاران و اهالی ورزش استان را به برنامه دعوت می کند و در این راستا مباحث حوزه ی ورزش را با رویکردی پرسشگرانه در برنامه مطرح و بررسی می نماید.
اکبری افزود: با توجه به جمعيت جوان استان قزوين و حضور تيم هاي مختلف ورزشي استان در ليگ هاي كشوري، در این برنامه رویدادهای هفتگی ورزش استان تحلیل و از ورزشکاران دعوت می شود تا در خصوص مشکلات  و نیازهای حوزه ورزش نقطه نظرات خود را بیان کنند.
وی خاطر نشان ساخت: برنامه ی تلویزیونی «رقابت» هم با هدف پوشش رسانه ای و پخش زنده ی مسابقات تیم فوتبال کاسپین قزوین در لیگ دسته دو کشور در برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین گنجانده شده که دراین برنامه کارشناسان فوتبال پیش از آغاز مسابقات در استودیو حضور خواهند یافت شرایط تیمها در جدول مسابقات را تشریح، مسابقات را بصورت زنده گزارش و در پایان هم بازی انجام شده را تحلیل می نمایند.
اکبری همچنین تصریح کرد: رادیو قزوین هم در برنامه ای تحت عنوان «زنگ نشاط» لحظات شاد، باطراوت و مفرحی را برای مخاطبان خود رقم می زند.
وی افزود: برنامه ی رادیویی «زنگ نشاط» رویکردی چالشی و مطالبه گر دارد که در خلال برنامه مطالبات ورزشکاران و جامعه ی ورزش را از مسئولان استان مطرح می کند.
مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین بیان داشت: توجه ویژه به ورزش شهرستان ها و نقاط محروم، ورزش بانوان  و معرفی رشته های جدید ورزشی از مهمترین مؤلفه های سری جدید برنامه ی «زنگ نشاط» است که علاوه بر این ها، رشته های مختلف ورزشی در این برنامه معرفی، تاریخچه ی این رشته ها تشریح و قهرمانان این رشته ها به مخاطب شناسانده می شوند.
وی اظهار داشت: رویکرد این برنامه رویدادی است که اردوهای تیم های ملی و استانی را برای اعزام به مسابقات مختلف داخلی و خارجی پوشش می دهد و همچنین از مسئولان هیئت های ورزشی برای تشریح وضعیت ورزش استان در برنامه دعوت می شود.
برنامه ی «نشاط» به تهیه کنندگی حسن ناصری جمعه ها ساعت 21 از سیمای مرکز قزوین پخش و یکشنبه ها ساعت 10:15 بازپخش می شود؛ و برنامه ی «میدان» هم به تهیه کنندگی حسن ناصری روزهای دوشنبه ساعت 19:15 پخش و 00:20 دقیقه بامداد روز سه شنبه و 9:30 دقیقه صبح روز سه شنبه هم بازپخش خواهد شد.
وی تصریح کرد: برنامه ی «زنگ نشاط» هم به تهیه کنندگی امیر علی اکبر بیک روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 16 از رادیو قزوین پخش می شود.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین