جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اینجا ایران است... - نمایش محتوای صدا

 

 

اینجا ایران است...

Loading the player...
برنامه اینجا ایران است در تاریخ 96/2/29 ساعت 7:00 به مدت 960 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
انتخابات تجلی گاه عزم، اراده و آرای مردم در اداره امور، سرنوشت و حاکمیت است. انتخابات از مهم ترین مولفه های اثبات مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی است.
صدای مرکز قزوین در راستای ترغیب و تشویق مردم به حضور با شکوه و آگاهانه در انتخابات و انعکاس شور و حضور مردم در این عرصه ویژه برنامه ای تحت عنوان" اینجا ایران است" را تهیه و تولید خواهد نمود.
اهداف برنامه شامل تحکیم و تقویت آگاهی و اعتماد عمومی نسبت به نظام اسلامی و ولایت فقیه،گسترش امیدواری و وفاداری و دلبستگی به جمهوری اسلامی ایران، تقویت روحیه خود باوری خود اتکایی و درک عمیق هویت ملی، تحکیم و گسترش اقتدار ملی می باشد.
برنامه دارای آیتم های مختلفی از جمله : گزارش های زنده و گفتگوهای مردمی، ارتباط با ستاد انتخابات استان، گزارش خبرنگاران شهرستانها، ارتباط با فرمانداران شهرستان های استان، پیامهای افراد شاخص و نخبه ی استان در خصوص انتخابات و دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات، پیام نماینده ولی فقیه در استان و پیام استاندار، گزیده های کلام امام و رهبری، موسیقی های باکلام، تلفن ها و پیامک ها، بسته های فراخوان مردمی، ارتباط با مراکز استانها، ارتباط با شبکه های سراسری صدا و متن و موسیقی بی کلام می باشد.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کنندگان: آقایان طاهری کیا، هنرمندنیا – خانمها یارقلی، شهنواز، پاکدامن
  • گویندگان: آقایان ناصری، جباری فرد، بی نیاز، گورانی، علوی – خانمها خواجه وند، لشگری، صادقی، فخار، تقی پور
  • گزارشگران: خانها حلوایی، نجفی، نقی زاده، سلیمانیه
  • ارتباطات: خانمها عزیزپور، محمدی – آقای میر وهابی
  • ادیتور: آقایان دلاوری، داداشی
  • صدابرداران: آقایان نوری، فلاح، بخشی، خدابنده لو، چگینی


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام از عوامل و دست اندرکاران برنامه اینجا... ناصر ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۱۱:۵۷

ناصر
با سلام از عوامل و دست اندرکاران برنامه اینجا ایران است تشکر می کنم واقعا برنامه خوبی بود من از ابتدای صبح شنونده برنامه بودم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ ۱۱:۵۷