جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

اینجا کربلاست - نمایش محتوای صدا

 

 

اینجا کربلاست

Loading the player...
برنامه اینجا کربلاست در روز اربعین حسینی ساعت 9:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
تبیین فرهنگ عاشورا و بازشناسی مفهوم و فلسفه اربعین حسینی بسیار مهم می باشد. به منظور آشنایی با سیره ائمه اطهار و انعکاس عشق و ارادت مردم نسبت به ائمه و بازتاب ارادت و محبت مردم استان به ساحت اهل بیت (ع) به ویژه سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) ، صدای مرکز قزوین برنامه رادیویی اینجا کربلاست را در صبح روز اربعین حسینی تهیه خواهد نمود. این ویژه برنامه با حضور کارشناسان دینی، فضیلت زیارت اربعین و بازخوانی کارکردهای این همایش بزرگ را بررسی خواهد کرد.
از اهداف برنامه تقویت نقش مردم در احیای ارزشهای عاشورا و اربعین حسینی در طول تاریخ 1400 ساله قیام امام حسین(ع) – ارتقای اگاهی مردم با توجه به شرایط حاکم در منطقه با هدف وحدت بخشی و امید افرینی – ارتقای اگاهی مردم در خصوص فلسفه پیاده روی در روز اربعین می باشد.
آیتم های برنامه شامل: گفتار گوینده درباره ی موضوع برنامه - صحبت با کارشناس مذهبی در دو بخش مجزا - پخش موسیقی متناسب با ایام شهادت – پخش مداحی ها - پخش تلفنها و پیامک های شنوندگان شعر خوانی و بخش کلام بزرگان - ارتباط زنده تلفنی با گزارشگران سطح شهر و خبرنگاران شهرستانها – گزارش مستقیم از کربلای معلی می باشد.
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کننده: اقای ابراهیم طاهری کیا
  • نویسنده: اقای سید مرتضی معراجی
  • گوینده: اقای ناصر لامعی
  • گزارشگر: اقای امیر علی اکبر بیک
  • ارتباطات: خانم پوران عزیزپور


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.