سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازدید مدیرکل شبکه قزوین از محل فیلمبرداری تله فیلم «متین بانو» - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

بازدید مدیرکل شبکه قزوین از محل فیلمبرداری تله فیلم «متین بانو»


سعید انبارلویی به همراه جمعی از معاونین خود با حضور در محل تولید تله فیلم «متین بانو» با عوامل این اثر دیدار و گفتگو نمود.
به گفته مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین، در این بازدید مدیرکل این مرکز ضمن شنیدن دغدغه ها و موانع پیش روی تهیه کننده این تله فیلم از ظرفیت های اثرگذار و عبرت آموز تاریخ معاصر سخن گفت و سوژه های مرتبط با این مقوله و چگونگی بسط این مفاهیم تاریخی به موضوعات اجتماعی امروز و تبیین سبک زندگی اسلامی ، ایرانی برای مخاطبان را از تکالیف برنامه سازان و فعالان این عرصه دانست و افزود: تاریخ یک سرمایه بسیار ارزشمند است و به همین منظور خدای متعال در قرآن کریم ، اهل بیت علیهم السلام ، بزرگان و دانشمندان همگی ما را به مطالعه تاریخ دعوت نموده اند.
اکبری گفت: «متین بانو» با موضوع معرفی تلاش ها و اقدامات زنانی که همدوش مردان با حفظ حجاب در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشتند در شبکه قزوین تولید می شود. این تله فیلم داستانی بومی از وقایع اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است که در بستری تاریخی اتفاق می افتد.
وی اظهار داشت: این مجموعه در دل خود نگاهی هم به صنعت فرش قزوین به عنوان صنعت بومی استان، حمایت از کالای ایرانی، مقابله با استعمار و رویدادهای تاریخی در روزهای آغازین انقلاب اسلامی دارد. در تله فیلم «متین بانو» چالش های اجتماعی و فرهنگی عمیقی همچون فرهنگ مطرود «خوانین» در مناطق روستایی و محروم به تصویر کشیده شده است که با ظلم و ستم زندگی و معیشت مردم را در گرو منافع طاغوت نگه می داشتند.
اکبری تصریح کرد: تله فیلم «متین بانو» در راستای اهداف وچشم اندازهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است که در شبکه قزوین تولید می شود و نگاهی چند وجهی به تاریخ و فرهنگ کشور دارد.
اکبری افزود: تله فیلم «متین بانو» به تهیه کنندگی حسن دهقان و کارگردانی محمد رسولی به مدت 90 دقیقه در شبکه قزوین تولید می شود.شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین