جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

باغچه خان بابا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

باغچه خان بابا

باغچه خان بابا با حضور کودکان و عروسکها با جلوه های کامپیوتری و همراه ترانه و آهنگ شروع و پس از سلام و احوالپرسی، شعری کودکانه به فراخور موضوع برنامه، خوانده می شود. مهمترین آیتم های برنامه معرفی بچه های داخل استودیو، پخش ترانه های شاد و کودکانه از زبان عروسکها، اجرای نمایش با حضور عروسکها و با مشارکت مجری و همکاری بچه های داخل استودیو ، تهیه گزارش با اجرای عروسک  نوید و یا گلی ، پخش عکسها و نقاشی ارسالی بچه ها می باشد.

شخصیت های  برنامه شامل: عروسک خان بابا (پیرمرد دوست داشتنی با لهجه شیرین قزوینی)- عروسک نوید (پسر 9 ساله نوه خان بابا)- خاله سمیرا (مجری)- عروسک گلی (دختر 5 ساله و نوه خان بابا)- بهادر (پسری هم سن و سال نوید) - آقاجون به به (پدر بزرگ نوید و دوست قدیمی خان بابا)

باغچه خان بابا در روزهای زوج هفته، ساعت 17 ، به مدت 35 دقیقه و به تهیه کنندگی محسن آقالر و مجری گری خانم بهاره سلیمانی بصورت زنده از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام لطفاً فایل دانلود برنامه های تلویزیون را... بهاره ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۰۸:۴۱
با سلام. در خصوص جذب مجري اطلاعيه اي در سايت ثبت... عباس رنجبر ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ ۱۳:۴۳
سلام وقت بخیر چه روزی نتایج منتخبین جذب مجری رو... فلورا ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۰۳

فلورا
سلام وقت بخیر چه روزی نتایج منتخبین جذب مجری رو اعلام می کنید؟ ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۰۳ در پاسخ عباس رنجبر
عباس رنجبر
با سلام. در خصوص جذب مجري اطلاعيه اي در سايت ثبت شد كه هنوز خبري از نتايج نشد. سوال دوم در خصوص ارسال ايده و طرح بود كه متاسفانه باز هم خبري از نتايج ارسال نشد و در هيچ يك از موارد فوق تماسي هم صورت نگرفت. سوال آخر اگر بعنوان همكاري در بخش هاي مشاركت. تيهه و توليد و موارد همكاري ديگر چگونه ميتوان با مركز قزوين ارتباط برقرار كرد. ارادتمند شما ( درد و دل يك همكار )
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ ۱۳:۴۳
بهاره
با سلام
لطفاً فایل دانلود برنامه های تلویزیون را بگذارید مانند برنامه کودک خان بابا ، خواهشمند است سایت خود را توسعه دهید
با تشکر
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ ۰۸:۴۱