حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

برای مقابله با پدیده اعتیاد باید از مشارکت مردم استفاده کرد - نمایش محتوایی خبر

 

 

برای مقابله با پدیده اعتیاد باید از مشارکت مردم استفاده کرد

برای مقابله با پدیده اعتیاد باید از مشارکت مردم استفاده کرد

برای مقابله با پدیده اعتیاد باید از مشارکت مردم استفاده کرد

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛سرپرست فرمانداری شهرستان البرز گفت: باید از حضور و مشارکت برنامه ریزی شده مردم جهت مقابله با پدیده شوم اعتیاد نهایت استفاده را به عمل آورد.
رضا عسگری در نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر این شهرستان با اشاره به برنامه ریزی و ترفند دشمنان نظام مقدس در راستای اشاعه پدیده شوم اعتیاد در بین جوانان و نوجوانان افزود: اگر می خواهیم در این حوزه فعالیت ماندگار و تاثیرگذاری انجام دهیم باید از مشارکت برنامه ریزی شده مردم جهت مبارزه با این پدیده استفاده مطلوب را به عمل آوریم.
وی، مقابله و راهگشایی با این پدیده خانمان سوز را تنها به انجام دادن امور اداری مربوط ندانست و ادامه داد: ورود متعهدانه و مسوولانه آحاد مردم و مسوولان را به طور جدی باید در نظر گرفت تا مبارزه با اعتیاد در سطح جامعه به صورت گفتمان عمومی مطرح شود.
به گفته فرماندار البرز، هیچ جامعه ای سالم و با نشاط نخواهد شد مگر آنکه از بستر آن جامعه گروههای مرجع با پایگاههای اجتماعی مختلف جهت تغیر باورهای عمومی بوجود آید.
فرماندار البرز ادامه داد: اداراه های متولی با برنامه ریزی اصولی و به دست آوردن راه حل های عملی جهت ایجاد حساسیت در خانواده ها و پیش بینی برنامه های پربار برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان می تواند به فرهنگ سازی و مقابله با این پدیده اقدام نمایند.
عسگری با اشاره به اهمیت انجام کارهای پژوهشی در جهت شناسایی و ریشه یابی عوامل موثر در افزایش آمار اعتیاد، به خصوص در بین جوانان، یادآور شد: از شفاف سازی و ارایه آمارهای دسته بندی شده در این میان نباید هیچ گاه غافل شد.
براساس این گزارش، در پایان این نشست اعضای کمیسون مبارزه با موادمخدر شهرستان البرز به ارایه گزارش های جامع از اقدام های صورت گرفته در این رابطه پرداختند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.