جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

برنامه های سحر ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های سحر ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای قزوین

«سحرگاهان» و «چه مبارک سحری...» در سیما و صدای مرکز قزوین
شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین مؤمنان روزه دار را در برنامه های «سحرگاهان» و «چه مبارک سحری...» همراهی می کنند.
بگزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین این برنامه ها با هدف همراهی مخاطبان در سحرهای مصفای رمضان، ترغیب و تشویق مردم مومن استان به اقامه ی نماز صبح در اول وقت ، تبیین فضایل سحرخیزی و شب زنده داری در شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین پخش می شوند.
اعلام اوقات شرعی به افق شهرستان های استان ، بیان اذکار روزهای هفته، آواهای قرآنی، عرفانی و معنوی، گفتگوی کارشناسی، بیان گزیده هایی از ادعیه صحیفه ی سجادیه، دعای سحر،  تبیین مباحث اخلاقی وپخش قرآن و اذان صبح از مهمترین بخش های این برنامه هاست.
رویکرد این برنامه ها مبتنی بر بیان اهمیت نماز اول وقت، تلاوت قرآن، حکایت های دینی، شرح حال بزرگان، اشعار عرفانی، مناجات و معارف اسلامی است.
پخش برنامه ی «سحرگاهان» به تهیه کنندگی مهدی احمدی از ساعت 3 بامداد و برنامه ی «چه مبارک سحری...» به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا از ساعت 2:45 بامداد از سیما و صدای مرکز قزوین صورت می گیرد.
 
«یک نفس تا خدا» در قاب تصویر و «سفره های آسمانی» در جعبه ی صدا
شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین شب های رمضان مخاطبان را به تماشای «یک نفس تا خدا» و گوش فرادادن به برنامه ی «سفره های آسمانی» دعوت می کنند.
بگزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین این برنامه ها با هدف همراهی مخاطبان و روزه داران در شب های رمضان، تبـیـین برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان، انعکاسن فضای معنوی جامعه در برنامه و انتقال حس معنوی به مخاطبان و همچنین توصیف نشاط و طراوت پرهیزکاری در ایام روزه داری از شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین پخش می شوند.
این برنامه ها پیش از اذان مغرب آغاز می شوند و با پخش بخش های متنوعی همچون گفتگو با میهمانان برنامه ها، گزارش های مردمی، گزارش های ویژه از حال و هوای رمضان در جامعه، تبیین موضوعات اخلاقی و شرعی مخاطبان را همراهی می نمایند.
تهیه کننده ی برنامه ی «یک نفس تا خدا» فرزاد محلوجی و برنامه ی «سفره های آسمانی» احسان هنرمندنیاست که پخش هر دو برنامه از ساعت 19:30 در سیما و صدای مرکز قزوین آغاز می شوند.
 


شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین