جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

برنامه های شبکه قزوین در ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های شبکه قزوین در ماه مبارک رمضان


مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از پیش بینی ویژه برنامه های زنده تلویزیونی و رادیویی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
سعید انبارلوئی گفت: سیمای مرکز قزوین در ماه مبارک رمضان ویژه برنامه افطار با عنوان «نفس ماه» و ویژه برنامه سحر با عنوان «شمیم سحر» و ویژه برنامه جزء خوانی قرآن کریم با عنوان «تلاوت نور» را برای مخاطبان و مردم شریف استان پیش بینی نموده است که این برنامه ها به صورت زنده پخش خواهند شد.
وی در ادامه به پخش سایر برنامه های سیما در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: برنامه اذانگاهی «تا آسمان»، خانواده «رنگ زندگی»، برنامه حوزه مهدویت «وقت است که بازآیی»، ویژه نمازجمعه «سروش آسمانی» و دیگر برنامه های تولیدی شبکه قزوین به فراخور موضوع برنامه به این ماه شریف خواهند پرداخت.  
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین اظهار داشت: رادیو قزوین ویژه برنامه های «سر سفره خدا» و «فیض سحری» را برای اوقات افطار و سحر تمهید نموده است که در طول ماه مبارک رمضان از شبکه استانی صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.
انبارلوئی گفت: برنامه افطار رادیو قزوین حدود یک ساعت قبل از افطار به مدت 90دقیقه و برنامه سحر به مدت 105دقیقه  لحظات بامدادی را همراه با شنوندگان روزه دار خواهد بود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین همچنین به ویژه برنامه های رسانه استان در مناسبت های ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: در این ماه علاوه بر پخش ویژه برنامه های افطار و سحر، برای مناسبت هایی همچون میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، شهادت حضرت علی علیه السلام، لیالی قدر، روز قدس و عید سعید فطر به صورت مجزا پیش بینی شده است که دراین ایام پخش خواهند شد.
وی در ادامه به فعالیت های معاونت خبر این مرکز در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: پوشش ویژه برنامه های این ماه عزیز و تهیه و تولید گزارش های ویژه خبری از مهمترین برنامه های این معاونت در ماه مبارک رمضان است.

انبارلویی در پایان به برنامه های معاونت فضای مجازی برای این ایام اشاره کرد و افزود: طراحی صفحه ویژه (ایام ماه مبارک رمضان، روز قدس و شب های احیا) در وب سایت رسمی مرکز، برگزاری پویش ها و مسابقه جهت دریافت آثار ارسالی مخاطبان با موضوعات مناسبتی (اولین روزه بگیرها،راهپیمایی روز قدس،شب های احیاء و ...) در فضای مجازی و ترند هشتگ های #افطارمهربانی، #فرزندرمضان، #ماه رمضان ماه_بخشندگی، #رمضان در تمامی بسترهای فضای مجازی بخشی از فعالیت های این معاونت در ایام ماه مبارک رمضان است.شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین