سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در «دهه کرامت» - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در «دهه کرامت»

 
بگفته ی اکبری مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین، معاونت های برنامه ساز این مرکز در «دهه کرامت» برنامه های زنده و تولیدی خود را با رویکرد این دهه و با همین موضوع پخش می کنند؛ که دراین راستا برنامه های زنده ی سیما همچون «صبح بخیر قزوین»، «خانه ما»، «هم محلی» و برنامه های زنده ی صدا همچون  «زندگی سلام»، «کلبه مهر»، «لحظه های آسمانی»، «دیماج» و «روشنا» با موضوع «دهه کرامت» از شبکه های استانی سیما و صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.
وی افزود: خبر مرکز قزوین هم در سطح شهر قزوین و شهرستان های استان جشن های مردمی «دهه کرامت» و برنامه های این دهه را پوشش خواهند داد.
اکبری با اشاره به محتوای برنامه های تولیدی در «دهه کرامت» گفت: این مرکز در برنامه های «دهه کرامت» توجه ویژه ای به گسترش شناخت و معرفت عمومی مخاطب نسبت به اهل بیت، آشنا سازی جامعه با فلسفه و اهمیت دهه کرامت و بررسی ابعاد مختلف زندگی حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در بخش های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و علمی دارد.
اکبری بیان داشت: در برنامه های «دهه کرامت» سعی می شود تا فضایی شاد و با نشاط برای مخاطبان فراهم شود؛ تا از برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین بیش از پیش بهره ببرند.
وی اظهار داشت: دعوت از هنرمندان، نویسندگان و مفاخر فرهنگی قزوین، توجه به جایگاه دختران در فرهنگ و جامعه ایرانی، معرفی زنان و دختران موفق، تبیین قدرت فرهنگی حضرت امام رضا علیه السلام و نقش ایشان در اعتلای فرهنگ ایرانیان و تبیین چارچوب های سبک زندگی دختر و زن مسلمان برای رسیدن به اهداف متعالی اسلام از مهمترین رویکردهای برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در «دهه کرامت» خواهد بود.
اکبری با اشاره به برنامه های تأمینی سیمای مرکز قزوین برای دهه کرامت گفت: پخش 15 عنوان فیلم سینمایی، 25 عنوان مستند، 58 قسمت میان برنامه، 17 قسمت نماهنگ و 5 قسمت داستان کوتاه از جمله مهمترین برنامه های تأمینی پیش بینی شده ی سیمای مرکز قزوین برای این دهه است.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین