جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در دهه فجر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برنامه های صداوسیمای مرکز قزوین در دهه فجر


صداوسیمای مرکز قزوین در دهه فجر ویژه برنامه های متعددی پخش می کند.
بگفته ی آقای معصومی فر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قزوین، سیمای این مرکز با ویژه برنامه های «گوهر تابان»، «ایران 40»، «فجر اقتصادی»، «روزی روزگاری قزوین»، «ستاره ها»، «گنجینه های انقلاب» «سرودهای انقلابی» و «راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن» در ایام ا... دهه فجر میهمان مخاطبان خواهد بود.
وی افزود: برنامه های «گوهر تابان» کاروان رسانه ای انقلاب است که در نقاط مختلف استان حضور می یابد و شور و نشاط انقلابی مردم را منعکس می کند؛ «ایران 40» ایستگاه رسانه ای انقلاب در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی است که سخنان نسل های قبل و بعد از انقلاب را در قاب تصویر نمایش می دهد، «فجر اقتصادی» انعکاس خدمت رسانی و توانمندی های دستگاه های خدمات رسان در قبل و بعد از انقلاب است، «روزی روزگاری قزوین» روند تحولات انقلاب را در استان تشریح می کند؛ «ستاره ها» مسابقه ایست با موضوع انقلاب و رویدادهای انقلاب دراستان، «گنجینه های انقلاب» معرفی شخصیت ها و رجال انقلابی استان است «سرودهای انقلابی» حاوی آهنگ ها و سرودهای خاطره انگیز روزهای پیروزی انقلاب و «راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن» هم حضور گسترده مردم را در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن منعکس می کند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین در ادامه به برنامه های رادیو قزوین در ایام ا... دهه فجر اشاره و تصریح کرد: برنامه های «زنگ انقلاب»، «رادیو انقلاب»، «گفتمان»، «فرزند بهشت»، «محل قرار»، «شنیدنی های انقلاب»، «امام مردم»، «مسابقه پیامکی» و «نمایش های کوتاه رادیویی» هم در این ایام تقدیم حضور مخاطبان می شود.
وی افزود: برنامه های«زنگ انقلاب» انعکاس جشن های مدارس وحضور عوامل رادیو در مدارس و دبیرستان های استان قزوین است، «رادیو انقلاب» رویکردی شاد و مفرح دارد که مبارزان انقلاب را هم دراستان معرفی می کند؛ «گفتمان» دستاوردهای علمی و فناوری استان در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح می کند؛ «فرزند بهشت» نمایشی بلند است که گوشه هایی از زندگی آیت ا... موسوی شالی نماینده ی اسبق مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را بازگو می کند؛ «محل قرار» بیان رویدادهایی از تحولات انقلاب است که در اماکن مختلف استان رخ داده است؛ «شنیدنی های انقلاب» نگاهی گذرا به رویدادهایی است که در جریان پیروزی انقلاب رخ داده است؛ «امام مردم» گزیدهایی از بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی است؛ «مسابقه پیامکی» حاوی سئولاتی بومی از تحولات انقلاب است و «نمایش های کوتاه رادیویی» مشتمل بر داستان هایی کوتاه و تک قسمتی است که منبطق با فضای اجتماعی و سیاسی استان در دوران انقلاب است.
آقای معصومی فر در ادامه بیان داشت: خبر مرکز قزوین هم اطلاع رسانی و پوشش خبری برنامه های ایام ا... دهه فجر را در استان بر عهده دارد که دراین راستا توانمندی های استان در حوزه های مختلف را در بخش های خبری شبکه های سراسری منعکس می کند.
وی خاطر نشان ساخت: در ایام ا... دهه فجر فیلم های سینمایی ویژه ای برای پخش از شبکه قزوین پیش بینی شده اند که عبارتند از «در اعماق خط لوله»، «ترانه های پاییزی»، «در برابر باد»، «در مسیر تند باد»، «گمشدگان»، «شیرسنگی»، «ای ایران»، «دستمزد»، «نشان فرشته»، «دژ سوق»، «دو راهی»، «که خان لی»، «خاک وآتش »، «شیلات»، «روزی که مینا گم شد»، «بچه های محله گل ها»، «شنا در زمستان»، «استرداد»، «دو ماه شمسی»، «ریشه در خون»، «سناتور»، «ضیافت» و «تفنگدار» که این فیلم ها در ایام ا... دهه فجر از سیمای مرکز قزوین پخش خواهند شد.
آقای معصومی فر بیان داشت: همچنین ، مستند های تلویزیونی «آن سالها»، «مستند تلویزیونی شخصیت های انقلابی استان»، سریال «حانیه»، مستند «گنجینه»، «مستندهای تأمینی ویژه دهه فجر» و «نوای مینودری» مهمترین برنامه هایی تأمینی هستند که برای پخش از شبکه قزوین در سیمای این مرکز پیش بینی شده اند.
وی همچنین به برنامه های تأمین صدای مرکز قزوین اشاره و تصریح کرد: برنامه های روی «موج انقلاب»، «باغ سخن»، «آن روزها»، «شمس جاوید»، «چشمان آسمانی»، «یادنامه رادیو»، «نشان راه» و «جرعه ای از دریا» برنامه هایی هستند که در دهه مبارک فجر از صدای مرکز قزوین پخش خواهند شد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین