جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

برگزاری مراسم روز زن در صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

برگزاری مراسم روز زن در صدا و سیمای مرکز قزوین

برگزاری مراسم روز زن در صدا و سیمای مرکز قزوین
به مناسبت روز زن مراسمی در نمازخانه ی صداوسیمای مرکز قزوین برگزار شد.
دراین مراسم آقای عزیزی استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خانواده با اشاره به ویژگی های فطری و رفتاری زنان گفت: خداوند بواسطه ی لطافت روحی زنان ویژگیهایی همچون رویای صادقه، دریافت الهامات الهی، احساسی بودن، حس شنیداری قوی، باورمندی و از همه مهمتر مقام شامخ مادر بودن را به زنان عطا کرده است که این ویژگی ها موجب ممتاز بودن شخصیت زن شده است.
آقای عزیزی در ادامه با اشاره به فراز و نشیب های زندگی روز مره ، لازمه ی عبور از مشکلات و گرفتاریهای روزانه ی زندگی را تغییر نگرش دانست و خاطر نشان کرد: انسان با تغییر نگرش می تواند فشارهای زندگی را کاهش و توانمندی خود را برای حل مشکلات افزایش دهد.
این مدرس دانشگاه در ادامه مهارت های زندگی را برای زنان و مردان تشریح و خاطر نشان کرد: رعایت نکات جزئی و کوچک در زندگی زناشویی که با عنوان مهارتهای خانواده از آن یاد می شود آثار مهم و اثرگذاری در پی دارند که موجب حلاوت و شیرینی هرچه بیشتر زندگی می شود.
آقای عزیزی همچنین با اشاره به ضرورت توجه خانواده به مسائل دینی در تربیت فرزندان گفت: خانواده در انتقال آموزه های دینی به فرزندان باید حساب شده و دقیق عمل کند تا مسائل دینی برای فرزندان جذاب و گرایش آنان به مسائل دینی نهادینه شود.
در ابتدای این مراسم آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین هم با تبریک سال نو و روز زن خدمت همکاران از مقام والای آنان تجلیل و بر ضرورت توجه به نیازهای زنان در محیط کاری تأکید کرد.
آقای معصومی فر همچنین با اشاره به تمهیدات صداوسیمای مرکز قزوین برای رفاه بانوان و فعالیت های فوق برنامه ی مرکز در حوزه ی زنان از بانوان خواست در این برنامه ها مشارکت جدی و حداکثری داشته باشند.
تجلیل از مادر شهیدان سید محمود صلاحی و ابوالفضل رجبی، برگزاری مسابقه و مولودی خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین