جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برگه های افتخار - نمایش محتوای صدا

 

 

برگه های افتخار

به منظور ترغیب و تشویق مردم به حضور با شکوه و اگاهانه در انتخابات و انعکاس شور و حضور مردم در این عرصه ، صدای مرکز را بر آن داشت تا ویژه برنامه ای در این راستا تولید نماید.

اهداف برنامه شامل مواردی همچون : تحکیم و تقویت آگاهی و اعتماد عمومی نسبت به نظام اسلامی و ولایت فقیه،گسترش امیدواری و وفاداری و دلبستگی به جمهوری اسلامی ایران، تقویت روحیه خود باوری خود اتکایی و درک عمیق هویت ملی، تحکیم و گسترش اقتدار ملی می باشد.

محورهای موضوعی برنامه شامل ترغیب مردم به حضور باشکوه و آگاهانه در انتخابات، اطلاع رسانی روند برگزاری انتخابات، انعکاس شور و حضور مردم در انتخابات و تبیین اثرات حضور مردم در انتخابات می باشد.

برنامه دارای آیتم های مختلفی از جمله : گزارش های زنده و گفتگوهای مردمی، ارتباط با ستاد انتخابات استان، گزارش خبرنگاران شهرستانها، ارتباط با فرمانداران شهرستان های استان، پیامهای افراد شاخص و نخبه ی استان در خصوص انتخابات و دعوت از مردم جهت شرکت در انتخابات، پیام نماینده ولی فقیه در استان و پیام استاندار، گزیده های کلام امام و رهبری، موسیقی های باکلام، تلفن ها و پیامک ها، بسته های فراخوان مردمی، ارتباط با مراکز استانها، ارتباط با شبکه های سراسری صداو  متن و موسیقی بی کلام می باشد.

برگه های افتخار یک برنامه 960 دقیقه ای می باشد که به صورت زنده تهیه و از صدای مرکز قزوین در روز انتخابات 7 اسفند همزمان با شروع رای گیری آغاز و تا پایان مهلت انتخابات ادامه می یابد؛ پخش می گردد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان : آقایان ابراهیم طاهری کیا و احسان هنرمند نیا-خانم اکرم السادات میری-خانم آرزو شهنواز-خانم آمنه پاکدامن

گویندگان : خانم سیده زهره فخار-خانم زهره تقی پور-خانم رقیه السادات امیرشاهی-آقای امیرحسین ناصری-آقای رامتین چیت سازان-آقای امیر علی اکبر بیک-خانم شهناز خواجه وند-آقای بیژن گورانی-اقای حسین بی نیاز-خانم صادقی

تاریخ تولید: 1394