حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

بهره مندی ۱۶ روستای منطقه آوج از گاز طبیعی - نمایش محتوایی خبر

 

 

بهره مندی ۱۶ روستای منطقه آوج از گاز طبیعی


مدیرعامل شرکت گاز استان ، از بهره مندی ۱۶ روستای آوج از گاز در دهه فجر امسال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ اسماعیل منفرد بوشهری گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، ۱۶ روستای فاقد گاز در بخش های خرقان غربی و شرقی شهرستان آوج در دهه فجر امسال از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
وی بیان داشت با گازدار شدن این ۱۶ روستا، ۱۴۰۰ خانوار روستایی به جمع مشترکان گاز افزوده خواهند شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین همچنین گفت: هم اکنون ۶۶ روستای شهرستان آوج به شبکه سراسری گاز متصل هستند که معادل ۴۱ درصد روستاهای این منطقه است.
وی با اشاره به این موضوع که در منطقه آوج و آبگرم توسعه گازرسانی به اندازه سایر بخش های استان پیشرفت نداشته است اظهار داشت: شرکت گاز استان طبق برنامه ریزی صورت گرفته تمام توان خود را بکار گرفته تا بتواند تا پایان سال ۹۶ با گازرسانی به روستاها، نفوذ گاز در منطقه آوج و آبگرم را به سطح مطلوب و مناسبی برساند.
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین ادامه داد : در هفته دولت امسال نیز عملیات گازرسانی به ۱۱ روستای این منطقه با اعتباری بالغ بر ۸۶ میلیارد ریال به اتمام رسید و ۱۱۷۰ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند شدند.
بوشهری همچنین با اشاره به کلنگ زنی گازرسانی به ۲۹ روستای دیگر در این منطقه همزمان با هفته دولت بیان کرد: برای گازرسانی به این ۲۹ روستا از توابع شهرستان آوج ۱۴۸ میلیارد ریال بودجه پیش بینی شده است که با گازرسانی به آنها دو هزار و ۱۲۳ خانوار از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با اتمام پروژه های گازرسانی در حال اجرای شرکت گاز استان قزوین تا پایان سال ۹۶ شاهد گازرسانی ۹۰ درصدی  به روستاهای استان باشیم.
منبع:خبرگزاری صدا وسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.